Sıra Facebook'ta mı?

Beynimize kadar yolu var bu gidişin. Önce youtube kapatıldı. Sonra google grupları kapatıldı. Bir ara wordpress kapatılmıştı. Ekşi Sözlük bile kapatıldı. Şimdi de blogspot kapatıldı. Atatürk ve Adnan Hoca için her gün internet cezalandırılıyor. Yakında sı

Bilim / Teknoloji 27.10.2008, 21:01
Sıra Facebook'ta mı?
Beynimize kadar yolu var bu gidişin. Önce youtube kapatıldı. Sonra google grupları kapatıldı. Bir ara wordpress kapatılmıştı. Ekşi Sözlük bile kapatıldı. Şimdi de blogspot kapatıldı. Atatürk ve Adnan Hoca için her gün internet cezalandırılıyor.

Yakında sıra facebook'a da gelebilir. O yüzden Susma! Sustukça sıra facebook'a gelecek! Korkarız böyle giderse sıra hepimize gelecek!

Unutmayalım ki: Kapatılan platformların hepsi de, bir kurum kuruluş ya da gruba ait olmadan, kişinin kendi başına varolabileceğinin altını çizen, tek düze biri olmaktan ziyade 'benim düşüncem de bu' diyerek farklılıkları yeğ tutan, bireyliğe, düşünce tekilliğine hak tanıyan iletişim mekanları” ifadeleri yer aldı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
torik 13 yıl önce
toplumsal dejenerasyondan başka bişey değil.bencede kaldırılsın.ne yazıkki gençliğimiz bunların yüazünden elden gidiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@