Samsung Galaxy A serisi tanıtıldı

Samsung Galaxy A serisi tanıtımı gerçekleştirildi.

Samsung Galaxy A serisi tanıtıldı

Samsung Galaxy A serisinin yeni üyeleri Galaxy A8 ve A8+’ın Türkiye tanıtımı gerçekleşti.

Samsung Electronics Türkiye, Galaxy A serisinin en yeni üyeleri Galaxy A8 ve Galaxy A8+ için özel bir tanıtım gerçekleştirdi. Çift ön kameraya sahip telefonlarda, yeni Galaxy A serisinin gece çekim performansı Tarihçi, Seyahat Yazarı, Profesyonel Rehber ve Konuşmacı Saffet Emre Tonguç eşliğinde Ayasofya’nın ambiyansında deneyimlendi. İstanbul’un en iyi selfie noktalarını belirleyen ünlü fotoğrafçı Mustafa Seven, tanıtımda yer alarak Galaxy A8 ve A8+’ın ön kamera performansını tescilledi.

Galaxy A8 ve A8+ Türkiye tanıtımında konuşan Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, "Tüketici beklentilerini dikkate alarak geliştirdiğimiz ürünler sayesinde akıllı telefon pazarının küresel lideriyiz. Türkiye’de de tüketici beklentilerini dikkate alarak yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Sektörde trendleri belirleyen mobil ürünleri 2018 yılında tüketicilerimize sunarak, geçen sene olduğu gibi bu sene de ‘Türkiye’nin En Beğenilen Cep Telefonu Markası’ olmayı hedefliyoruz" dedi.

Gençlerden ilham aldı, selfie kameraya odaklandı

Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Birimi Pazarlama Ürün Stratejileri Müdürü Anıl Öztekin ise yeni Galaxy A8 ve A8+’in gençlerin akıllı telefon kullanım alışkanlıklarından ilham alınarak tasarlandığını belirterek, "Galaxy A serisinde bulunan modellerimiz piyasaya çıktıkları günden bu yana başta gençler olmak üzere çok sayıda kullanıcının gözdesi oldu. Biz de Galaxy A serisi kullanıcılarının beklenti ve ihtiyaçlarına odaklandık. Yaptığımız araştırmalar, 18-35 yaş aralığındaki Galaxy A serisi kullanıcılarının sosyal medya uygulamalarında yüzde 12 daha fazla vakit geçirdiğini ve yüzde 7 oranında daha fazla ön kamera ile çekim yaptığını gösterdi. Bu gibi verilerden yola çıkarak çift ön kamerasıyla çığır açan Galaxy A8 ve A8+’de üstün kamera performansını, şık tasarım ve üst düzey donanım özellikleriyle buluşturduk" açıklamasında bulundu.
Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2018, 13:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner513