banner556

>

iPhone 6S ve iPhone 7 ne zaman satışa çıkıyor?

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'un birkaç ay önce piyasaya çıkmasına karşın uzmanlar Apple'ın yeni yılda iPhone 6S'i ve iPhone7'yi satışa sunacağını iddia etti.Apple'ın her yıl bir ya da 2 ürünü piyasaya sürdüğünü iddia eden yetkililer son günlerde ortaya atıla

Bilim / Teknoloji 30.12.2014, 14:08 19.11.2020, 13:49
iPhone 6S ve iPhone 7 ne zaman satışa çıkıyor?

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'un birkaç ay önce piyasaya çıkmasına karşın uzmanlar Apple'ın yeni yılda iPhone 6S'i ve iPhone7'yi satışa sunacağını iddia etti.

Apple'ın her yıl bir ya da 2 ürünü piyasaya sürdüğünü iddia eden yetkililer son günlerde ortaya atılan söylentilerin gerçeğe dönüşme ihtimalinin yüksek olduğunu açıkladı. Apple'ın 2015'te akıllı telefonlarda birçok güncellemeye gideceğini kaydeden uzmanlar, bu nedenle Apple hayranlarının 2015'te çıkacak yeni ürünlerle şoka girebileceğini ifade etti.Yayınlanan birçok raporun bu yönde verilebilecek bir kararı desteklediğini kaydeden uzmanlar, 2015'in ilk yarısında iPhone 6S'in ikinci yarısında da iPhone 7'nin satışa sunulabileceğini iddia etti.

Tayvanlı yetkililer ise teknoloji sitesi Techno Buffallo'ya yaptığı açıklamada Apple'ın yeni telefonlarında çift RAM kullanacağını ifade etti. Yetkililer böylelikle yeni telefonlarda 2 GB RAM, tabletlerde ise 4 GB RAM olacağını kaydetti.

Yetkililerin ortaya attığı bir başka iddia ise Apple'ın mini bir iPhone yapabileceği yönünde oldu. Bu ürünün de 2015'te piyasada yer alabileceğini ifade eden yetkililer telefonun 4 inç olabileceğini belirtti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@