iPhone 6 için tarih belli oldu!

İPhone 6 için tarih belli oldu! İphone 6 ne zaman çıkacak? İphone teknoloji ve iletişim piyasasına hükmetemeye devam ediyor. Yaptığı güncellemeler ve oyun hamleleri ile kullanıcıların ilgisini çekmeye devam eden Apple İphone serisinin 6 sı olan İphone 6 i

iPhone 6 için tarih belli oldu!


İPhone 6 için tarih belli oldu! İphone 6 ne zaman çıkacak? İphone teknoloji ve iletişim piyasasına hükmetemeye devam ediyor. Yaptığı güncellemeler ve oyun hamleleri ile kullanıcıların ilgisini çekmeye devam eden Apple İphone serisinin 6 sı olan İphone 6 için piyasaya sürülme tarihi de belli oldu.

Apple, en yeni iPhone modelleri olan iPhone 5s ve iPhone 5c'yi satışa sunalı sadece birkaç ay oldu. Bu cihazlar şimdiye kadar dünya çapında iyi satışlar da elde etmeyi başardı. Ancak bu iyi satışlar iPhone 6'nın konuşulmasına engel değil. Bir süredir iPhone 6 ile iddialar ortaya çıkmaya başlamış ve bir de konsept videosu yayınlanmıştı. Şimdi ise iPhone 6'nın çıkış tarihine dair bir bilgi geldi.

iPhone 4s'in 2011'in Ekim ayında piyasaya sürülmesinden beri, her bir sonraki Apple telefonunu sonbaharda piyasaya sürüldü. Peki Apple'ın sonraki iPhone modeli olan iPhone 6 ne zaman çıkacak? Bu konuda bilgi ise Çin'in teknoloji sitesi Epoch Times'tan geldi. Sitenin vermiş olduğu bilgiye göre, iPhone 6 Ekim ayından önce çıkmayacak

 

 


 

 

 

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Tabakoğlu
Ahmet Tabakoğlu - 6 yıl Önce

İphone sahibi değilim, eksiklik hissetmiyorum!

isa sayar
isa sayar - 6 yıl Önce

Bu iphone denen marka zaten İsrail malı. Başbakanımızı devirip istikrar ortamını bozmak isteyenler hep bu ülkeler. Bunların malını kullanmak haramdır.

SIRADAKİ HABER

banner513