vardallar

Instagram çöktü mü? Instagram akış yenilenemedi hatası

Dünyanın en çok kullanılan uygulamalarından Instagram akış yenilenemedi hatası vermeye başladı. Ayrıca story bölümünde de paylaşım yapılamıyor...

Bilim / Teknoloji 02.09.2021, 14:23 02.09.2021, 14:42
Instagram çöktü mü? Instagram akış yenilenemedi hatası

Sosyal medya uygulamaları arasında son yılların en popülerlerinden olan Instagram'ın kullanıcıları beklenmedik bir hatayla karşılaştı. Uygulamaya girerek anasayfada dolaşmak isteyenler Instagram akış yenilenemedi hatasını gördü. Kullanıcılar "İnstagram çöktü mü?" sorularına yanıt aramaya başladı.

Dünyanın en yaygın uygulamalarından olan Instagram'ın bu hatası ile kullanıcılar yeni gönderilere erişememeye başladı.

Profil içeriğinde sorun yaşanmazken uygulama anasayfasında yeni gönderileri görmek istendiğinde hata gösterilerek yeni gönderilere ulaşılamadığı görüldü.

Ayrıca story bölümünden paylaşım yapmak isteyenlerde "Yüklenemedi, tekrar dene" hatası ile karşılaştı.

Henüz bir açıklama yapılmayan sorunun genel çapta olduğu belirtilirken kısa süre içerisinde düzelmesi bekleniyor. Benzer sorunlar Instagram'da daha önce de görülmüş ve uzun süreli olmayan bakımlarla düzeltilmişti.


Yorumlar (4)
Kemalettin 2 ay önce
Ülke çöktü instagram çökse noolur?
gurbet eller 2 ay önce
AMERİKAYA UÇAK BİLETİNİ ALIP SENİ GÖNDEREBİLİRİM ÜLKEN AMERİKAYA
Hasan 2 ay önce
"Yollar kaymak gibi" ne demek yaa, o yollar afgan dolu, suriyeli dolu. O yollar tecavüz gasp yolu olur yakında. Aklını başına topla! Bırak bu millet zillet akp chp işini. Konu vatan! vatan!
ERN 2 ay önce
Vatan haiinii, zillet ittifakının malum zihniyeti. Ne demek ülke çöktü, Allah devletimizi başımızdan eksik etmesin. Bugün Samsundan geldim yollar kaymak gibi maşaAllah..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@