7m


7m

hyundai

Counter-Strike Türkiye için döndü

Valve tarafından geliştirilen ve ve dünya çapında efsanevi bir FPS oyunu olan Counter-Strike (CS) şimdi çevrimiçi versiyonu “Counter-Strike Online” ile muhteşem bir dönüş yapıyor. Sanal olarak kendi oyun türünü yaratan, olağanüstü oyun içi dinamikleri, ta

Bilim / Teknoloji 10.06.2013, 21:32
Counter-Strike Türkiye için döndü
Valve tarafından geliştirilen ve ve dünya çapında efsanevi bir FPS oyunu olan Counter-Strike (CS) şimdi çevrimiçi versiyonu “Counter-Strike Online” ile muhteşem bir dönüş yapıyor. Sanal olarak kendi oyun türünü yaratan, olağanüstü oyun içi dinamikleri, takım oyunu deneyimi, heyecanlandırıcı diyalogları, sıralama sistemleriyle stratejik zekanın her zamankinden daha da önemli olduğu Counter-Strike Online, Türkiye’de CS mirasını devam ettirecek.
 
8 Mayıs’da, NEXON Avrupa İstanbul’da büyük bir açılış gerçekleştirerek Counter-Strike Online’ın (CSO) lansmanını duyurdu. Lansmanı kutlamak amacıyla, birçok basın mensubu ve oyunun hayranları coşkularını göstererek partiye katıldı. Bunların arasında, CSO için Türkçe seslendirmeler yapan ve oyuna büyük ilgi duyan, Serhat Bedük de büyük açılışa katılanlar arasındaydı.
 
NEXON Avrupa büyük açılışın yanı sıra Türkiye’de bulunan CS hayranlarına özel fırsatlar sunuyor. Premium İnternet Kafe kampanyası ise bunlardan sadece biri. Üyelik başvurusu yaparak, tüm İnternet Kafeler Premium avantajlarından faydalanabiliyor. Premium İnternet Kafelerde oynayan oyuncular yüzde 30 daha fazla TP, yüzde 30 daha fazla puan ve 4 adet İnternet Kafe silahı – Galil, Famas, Desert Eagle, AWP  gibi muhteşem ödüllere ulaşabilecek.
 
Dahası, oynaması bedava olan bu oyunda, birçok ödül ve oyun içi öğeler, hazırlanacak olan özel ve lansman etkinlikleriyle verilecek.
 
Counter-Strike Online hakkında daha fazla bilgi için, lütfen http://cso.nexoneu.com/ adresini ziyaret edin; ya da Counter-Strike Online’ı Facebook üzerinden takip edin https://www.facebook.com/CounterstrikeOnlineTurkiye

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@