Şehit mezarlarına bakım

Gölbaşı Belediyesi, ilçe genelindeki tüm şehit mezarlarını bakım ve onarımdan geçirdi.

Ankara 17.03.2017, 10:04
Şehit mezarlarına bakım

Gölbaşı’nda bulunan 28 şehit mezarının bakım, onarım ve temizliğini gerçekleştiren Park ve Bahçeler Müdürlüğü, sert geçen kış aylarında yağış nedeniyle tahrip olan şehit mezarlarının bakımlarını yaptı. Şehit mezarlıklarına yeni bayraklar takılarak, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin yıldönümü dolayısıyla ziyarete hazır hale getirildi. Ayrıca ekipler şehit mezarlıklarına çok yıllık ve soğanlı bitki dikimi yaptı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Hasan Tüfekçioğlı 4 yıl önce
Sivil kanaat platformu değil de bayağı bağımlı kanaat platformu oldunuz. 15 yıldır iktidar olan bu yönetimin yapmış olduğu yanlışarı eleştirdiğiniz hiçbir açıklamanızı duymadık. Yaşadığımız sorunların en önemli nedeni bugünkü siyasi iktidardır. Bunu eleştirmediğiniz sürece Ak partiye hizmet etmiş oldyğunuz ortaya çıkmaktadır. Tarafsız olduğunuz yalanını yemedik. Yazacak çok şey var ancak sizin etik anlayışınıza susmak en güzel cevap olacaktır.
halim 4 yıl önce
SIVIL PLATFORM KANAATINI ACIKCA SOYLESIN .ATATURKILKE VE DEVRIMLERINE KARSI OLDUGUNU VE BUNUN ICIN EVET CIKMASI GEREKTIGINI SOYLESIN .GIZLICE ABA ALTINTAN SOPA GOSTERMEYI BIRAKSINLAR . BIR KEREDE DELIKANLI OLUP ATATURKE ,CUMHURIYETE KARSI TAYYIP ERDOGANA BAGLI OLDUKLARINI ILAN ETSINLER. SOYLEMEK ISTEDIKLERI BUDUR.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@