banner192

Kupada 3. tur programı açıklandı

 Futbolda Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. turda yapılacak maçların programı belli oldu.Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 3. turda oynanacak karşılaşmaların programı şöyle:30 EKİM SALI:13.30 Tepecikspor-Gençlerbirliği (Necmi Kadıoğlu)20

 Kupada 3. tur programı açıklandı

 Futbolda Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. turda yapılacak maçların programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 3. turda oynanacak karşılaşmaların programı şöyle:

30 EKİM SALI:

13.30 Tepecikspor-Gençlerbirliği (Necmi Kadıoğlu)

20.30 Torku Konyaspor-Nazilli Belediyespor (Konya B BLD Atatürk)

31 EKİM ÇARŞAMBA:

13.00 Arsinspor-Gaziantepspor (Arsin İlçe)

13.00 İstanbul Güngörenspor-Sivasspor (Mimar Yahya Baş)

13.30 Şanlıurfaspor-Orhangazispor (Cezalı)

13.30 Batman Petrolspor-Adanaspor (Batman 16 Mayıs)

13.30 Bandırmaspor-Yimpaş Yozgatspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Dardanelspor-Manisaspor (Çanakkale 18 Mart)

13.30 Kızılcahamamspor-1461 Trabzon (Kızılcahamam İlçe)

13.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Polatlı Bugsaşspor (Seyrantepe Kompleksi Diski Spor Tesisleri)

13.30 Tokatspor-Akhisar Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Ankaragücü-Çorum Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)

15.30 Giresunspor-Mersin İdmanyurdu (Giresun Atatürk)

18.00 Kardemir Karabükspor-Yeni Malatyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.30 Göztepe-Sakaryaspor (İzmir Atatürk)

20.30 Beşiktaş-Ofspor (BJK İnönü)

1 KASIM PERŞEMBE:

13.30 Denizli Belediyespor-Bozüyükspor (Doğan Seyfi Atlı)

13.30 Balıkesirspor-Turgutluspor (Balıkesir Atatürk)

13.30 Altay-Fethiyespor (Alsancak)

13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Sivas 4 Eylül BLD (Tavşanlı İlçe Ada)

13.30 Gaziantep B BLD-Darıca Gençlerbirliği (Kamil Ocak)

15.30 Kasımpaşa-Kocaelispor (Recep Tayyip Erdoğan)

18.00 Orduspor-Sancaktepe Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

20.30 Medical Park Antalyaspor-Eyüpspor (Akdeniz Üniversitesi)

7 KASIM ÇARŞAMBA:

13.30 Kayseri Erciyesspor-Sarıyer (Kayseri B BLD Kadir Has)

8 KASIM PERŞEMBE:

13.30 Bayrampaşa-Kartalspor (Mimar Yahya Baş)

13.30 Pendikspor-Sanica Boru Elazığspor (Pendik)

Bu arada, Şanlıurfaspor ile Orhangazispor arasında oynanacak karşılaşmanın yerinin daha sonra TFF tarafından açıklanacağı kaydedildi.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
resul parlak - 4 yıl önce
inönüde kartal avı var.