banner192

2. ve 3. Lig'de Trabzon temsilcilerinin rakipleri kim

Spor Toto 2. Lig'e 14. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.Türkiye Futbol  Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 2. Lig'de beyaz ve kırmızı gruplarda 14. hafta maçlarının programı şöyle:2. Lig Beyaz GrupYarın:13.30 Çankırıspor-Hatayspor (Çankırı At

2. ve 3. Lig'de Trabzon temsilcilerinin rakipleri kim

Spor Toto 2. Lig'e 14. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

Türkiye Futbol  Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 2. Lig'de beyaz ve kırmızı gruplarda 14. hafta maçlarının programı şöyle:

2. Lig Beyaz Grup

Yarın:

13.30 Çankırıspor-Hatayspor (Çankırı Atatürk)

13.30 Yeni Malatyaspor-Tarsus İdmanyurdu (Malatya İnönü)

13.30 Tokatspor-Turgutluspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Sarıyer-İnegölspor (Yusuf Ziya Öniş)

1 Aralık Pazar:

13.30 Giresunspor-Dardanelspor (Giresun Atatürk)

13.30 Gümüşhanespor-Gaziosmanpaşa (Gümüşhane Yenişehir)

13.30 Kartalspor-Konya Anadolu Selçukluspor (Kartal)

13.30 Kırklarelispor-Göztepe (Lüleburgaz 8 Kasım)

13.30 Aydınspor 1923-Pendikspor (Adnan Menderes)

2. Lig Kırmızı Grup

Yarın:

13.30 Pazarspor-Nazilli Belediyespor (Pazar İlçe)

13.30 Altınordu-Bandırmaspor (DYO Alsancak)

1 Aralık Pazar:

13.30 Alanyaspor-İstanbul Güngörenspor (Alanya OBA)

13.30 Ofspor-Eyüpspor (Of İlçe)

13.30 Tepecikspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (Tepecik Belediye)

13.30 Bayrampaşa-Körfez Futbol Kulübü (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.30 İskenderun Demir Çelikspor-Altay (İskenderun 5 Temmuz)

13.30 Bozüyükspor-MKE Ankaragücü (Bozüyük İlçe)

13.30 Kızılcahamamspor-BUGSAŞ Spor (Kızılcahamam İlçe)

 

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 3. Lig gruplarında 15. hafta maçlarının programı şöyle:

- 1. Grup:

Yarın:

13.30  Payas Belediyespor 1975-Adıyamanspor (İskenderun 5 Temmuz)

13.30 Silivrispor-Beylerbeyi (Silivri)

1 Aralık Pazar:

12.30 Belediye Bingölspor-Ümraniyespor (Bingöl Şehir)

13.30 Bergama Belediyespor-Siirtspor (Bergama 14 Eylül)

13.30 Tekirova Belediyespor-Adliyespor (Dr. Fehmi Öncel)

13.30 Yeşil Bursa-Ankara Demirspor (Merinos)

13.30 Derince Belediyespor-Kızılcabölükspor (Derince Belediye)

13.30 Localtime Fatih Karagümrük-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Vefa)

13.30 Trabzon Akçaabat Futbol Kulübü-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Akçaabat Fatih)

- 2. Grup:

Yarın:

13.30 Hacettepe-Orhangazispor (Cebeci İnönü)

1 Aralık Pazar:

13.30 Ünyespor-Düzyurtspor (Ünye İlçe)

13.30 Batman Petrolspor-Darıca Gençlerbirliği (Batman 16 Mayıs)

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Sakaryaspor (Sancaktepe Belediyesi Hakan Şükür)

13.30 Bursa Nilüferspor-Elazığ Belediyespor (Nilüfer)

13.30 Elibol Sandıklıspor-Manavgat Evrensekispor (Sandıklı İlçe)

13.30 Çorum Belediyespor-Çıksalınspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Balçova Belediyespor-Erzurum Büyükşehir Belediyespor (Yeni Buca)

13.30 68 Yeni Aksarayspor-Maltepespor (Aksaray Atatürk)

- 3. Grup:

1 Aralık Pazar:

13.30 Kayseri Şekerspor-Arsinspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi)

13.30 Keçiörengücü-İstanbulspor (Ankara Aktepe)

13.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Yimpaş Yozgatspor (Doğan Seyfi Atlı)

13.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-1930 Bafraspor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

13.30 Yeni Diyarbakırspor-Menemen Belediyespor (Diyarbakır Atatürk)

13.30 Belediye Vanspor-Erzincan Refahiyespor (Van Atatürk)

13.30 Kocaelispor-Gölcükspor (İsmetpaşa)

13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Şekerspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

13.30 Tuzlaspor-Kırıkhanspor (Tuzla Belediye)


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.