7m


7m

hyundai

Sağıroğlu Suudi Arabistanlı iş adamlar ile bir araya geldi

Başkan Sağıroğlu, Suudi Arabistanlı iş adamlarının misafir oldu

Yomra 04.07.2018, 13:24
Sağıroğlu Suudi Arabistanlı iş adamlar ile bir araya geldi

Trabzon’un Yomra ilçe Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu Suudi Arabistanlı iş adamlarının misafiri oldu.

AK Parti İlçe Başkanı Avni Adanur ve Kaşüstü Mahalle Muhtarı Gökhan Gençtürk ile birlikte Suudi Arabistanlı iş adamlarının davetine iştirak eden Başkan Sağıroğlu, iş adamlarının nazik davetlerinden ötürü teşekkür ederek, “Geçtiğimiz günlerde Suudi Arabistanlı iş adamımız Ahmet Alshowaser belediyemizi ziyaret etti. Kendisine gösterdiğimiz ilgi alakadan dolayı kendilerinin de bizleri ağırlamak istediklerini bizlere ilettiler. Bizde teşekkür ederek, kendilerini ziyaret edeceğimizi söyledik. Bu akşamda ilçe başkanımız ve muhtarımızla birlikte kendilerinin misafiri olduk. Bizleri çok samimi ve sıcak karşıladılar. Kendilerine misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ediyoruz” dedi. 

Başkan Sağıroğlu ayrıca Körfez Ülkelerinden gelen yabancı turistlerin öncelikli olarak Yomra’ya gezmek amaçlı geldiklerini daha sonra ise ilçelerine yatırım kazandırdıklarını belirterek, “Yomra ilçemiz Trabzon’un parlayan yıldızıdır. Turizmin nabzı da ilçemize atıyor. Körfez ülkelerimizden gelen turistlerimizin birçoğu ilçemize gezmek amaçlı geldi. Sonra Trabzon’umuzu ve Yomra’mızı beğendiler. Evler aldılar, yatırım yaptılar.  Yerel yönetimler olarak bizlerinde sağladığı kolaylıklarla birlikte, vatandaşımızın da gösterdiği sıcak kanlılıktan ötürü buraya kendi yatırımlarını yapmaya başladılar. Kısacası bizden biri oldular. Gördüğümüz kadarıyla da rahatları yerinde hiçbir sıkıntıları yok. Bizim ilçemizde bizden daha yerliler” diye konuştu.

Sağıroğlu Suudi Arabistanlı iş adamlar ile bir araya geldi 

Suudi Arabistanlı iş adamları adına açıklama yapan Ahmet Alshowaser ise, Başkan Sağıroğlu’na ve misafirlerine teşekkür ederek, “3 yılı aşkın bir süredir Yomra’dayız. Burayı kendi evimiz gibi benimsedik. İbrahim beyin bize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü kendisini onura etmek amaçlı akşam yemeği organize ettik. Bizleri kırmayarak davetimize icabet ettikleri için kendilerine teşekkür ederiz. Türkiye ve Müslüman kardeşlerimizi çok seviyoruz. Sizler çok şanslısınız, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lideriniz var. Bizde kendisini çok seviyoruz. Bizlere yerel yönetimlerin verdiği desteklerle yatırımlarımızı artırarak devam ettireceğiz” şeklinde ifadelere yer verdi.
 


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@