Sağıroğlu: Kapım ardına kadar açık

AK Parti Yomra Belediye Başkan adayı İbrahim Sağıroğlu mahalleleri ziyaret ediyor

Sağıroğlu: Kapım ardına kadar açık

AK Parti Yomra Belediye Başkan adayı İbrahim Sağıroğlu mahalle ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor. 

Başkan adayı Sağıroğlu dünde İlçe Başkanı Avni Adanur ile birlikte Kıratlı Mahallesine çıkarak vatandaşlarla bir araya geldi. Sağıroğlu burada vatandaşlara seslenerek yaptığı konuşmada, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde bir dönem daha destek sözü isteyerek, “Benim sizlere kendimi tanıtmama gerek yok. Sizler beni gayet iyi tanıyorsunuz. Makam kapım ardına kadar, telefonum ise 24 saat hizmetinizdedir. Acılı gününüzde, mutlu gününüzde, kısacası bana ihtiyacınız olduğu her zaman yanınızda olmaya çalıştım. Bunun yanı sıra belediye hizmeti olarak betonlamada, asfaltlamada ve ham yol konusunda önemli işlere imza attık. Belediye binamızı yenileyerek modern bir hale getirdik. Kentsel dönüşüm projelerimizle birlikte eski oymalı caddemizi kirli görüntüsünden kurtardık. Bunun yanında ilçemize birçok devlet yatırımı kazandırdık” dedi. 
Sağıroğlu: Kapım ardına kadar açık

Kişi kendini eleştirmezse başarılı olma şansı yok diyen Sağıroğlu, konuşmasına şöyle devam etti: “Görevde bulunduğumuz süre içerisinde ilçemize birçok hizmet kazandırdık ancak, mega proje anlamında bir hizmeti siz değerli vatandaşlarımıza sunamadık. Bu bir gerçek.  Sanmayın ki biz kendimizi eleştirmiyoruz. Kendimizi de eleştiriyoruz. Kendimizi eleştiremezsek zaten başarılı olma gibi bir şansımız yok. Bu bağlamda önümüzde güzel projelerimiz var. Bu projelerimiz ilçemize değer kazandıracak projeler. Sahil dolgu alanı, kent meydanı ve 15 Temmuz Millet Kıraathanesi projelerimiz ilçemizin sosyal donatı hasretini sona erdirecek. Büyük bir eksikliği gidermiş olacak. Bu projelerimizi hayata geçirmek içinde sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Kıratlı bizlere her zaman destek vermiştir. Herkese çok teşekkür ediyor, tevazu, samimiyet ve gayret ile durmak yok yola devam diyoruz.”
 

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 11:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
cemil hoşgör
cemil hoşgör - 1 yıl Önce

hadi ordan beton ve asfalt dökmüş yomranın tek ihtiyacı beton ve asfalt sanki .mütahitlerden yediğin haraçları söyleyemiyorsun dimi.

ahmet
ahmet - 1 yıl Önce

bir de hafriyat isimiz var ki....

ahmet a.
ahmet a. - 1 yıl Önce

Cemil kaç lira haraç verdin. Vermeyip te bu adamın aleyhinde konuşanın.... ne kadar yomralı varsa. utanmanız yoksa Allahtan korkun... Başkanım yürü arkandayız

SIRADAKİ HABER

banner513