Vahşet! Kayıp Azra Gülendam Haytaoğlu'nun katledildiği ortaya çıktı

Antalya'da yaşayan Azra Gülendam Haytaoğlu'dan acı haber geldi. Genç kızın katledildiği ortaya çıktı... 

Yaşam 02.08.2021, 11:32
Vahşet! Kayıp Azra Gülendam Haytaoğlu'nun katledildiği ortaya çıktı

Antalya'da Azra Gülendam Haytaoğlu (26), Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nde okuyordu. Ablası Ezgi Haytaoğlu'nun yanında kalıyordu. Azra Gülendam Haytaoğlu, bazı belirtiler hissedince, 28 Temmuz 2021 günü hastaneye giderek test yaptırdı. Test sonucu pozitif çıktı. Sonrasında ise aynı gün yaşanan kaçış ve izini kaybettirme süreci adeta ışık hızıyla gerçekleşti.

ARALARINDA TARTIŞMA ÇIKTI
Antalya'da ikamet eden Azra testinin pozitif çıktığını eve giderek ablasıyla paylaştı. Ablası sinirlenerek, dikkat etmediği için hastalığa yakalandığını söyledi. Bunun üzerine aralarında tartışma başladı.

"BİR ABİYLE OTURUYORUM, BENİ ÇOK İYİ ANLIYOR"
Tartışma sırasında genç kız, ablasına, "Ben biraz hava alacağım" diyerek kimliğini almadan evden çıktı. Eve dönmeyince ablası Ezgi Haytaoğlu, kardeşini telefonla aradı. Azra Gülendam Haytaoğlu telefonda, ablasına, "Bir kafede koronavirüs geçirmiş bir abiyle oturuyorum, beni çok iyi anlıyor. Bugün onunla kalacağım" diyerek telefonu kapattı. Bir daha da kendisine ulaşılamadı.

ACI HABER GELDİ
Haytaoğlu'ndan acı haber geldi. Genç kızın katledildiği ortaya çıktı. Üniversiteli kıza evinde tecavüz edip boğarak öldüren ve banyoda 5 parçaya ayırıp valizle ormana gömen emlakçı M.M.A. gözaltına alındı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
Mmm 2 ay önce
Bu nasıl bir canilik anlamıyorum...şimdiki gençliği ve ebeveynleri hiç anlamıyorum çocuklara neden sahip çıkılmaz niye bu kadar serberslik verilir anlamam adamın evinde kalmak ne kızınca başını alıp gitmek ne aklım almıyor
Tursun 2 ay önce
Kemal hemşehrim haklısında biz Amerikalıların gibimi yapalım 18 de sakalımı sahip çıkmazsan sahip oluyorlar mesela sen kötüyü kötü diye çocuğuna anlamazsan biri kötüyü iyi diye öğretiyor takib etmek arkadaş olmaya çalışmak gerek
Kemal 2 ay önce
Burada tek suçlu var o da tecavüz edip öldüren cani. Öyle ebeveyn falan dediğinde aslında tecavüzcünün suçunu hafifletiyorsun. Vazgeç bundan! Bitmez bu anlayışla tecavüzler!
Tursun 2 ay önce
Tecavüz insanlık suçu sayılmalı görevliykend3 meclise bildirdim vekiller gündeme almadılar Hindistan geçtik amerikan az kaldı bu suçu birde evli sapkınlık işliyor yani ben utanıyorum nedir bu sapkinlik
Arafil boyu 2 ay önce
Tecavüzcüye, teröriste, soyguncuya, hortumcuya, vergi kaçakçısina, din istismarcisina, devlet düşmanlarına idam gelse ülke normale döner.
Yomrali h.hamzaoglu 2 ay önce
Hayat silgisiz resim yapmaktır sözünü çok beğeniyorum. Herkesin yaşayabileceği sadece bir hayat hakkı vardır. Allah kimseye ikinci bir yaşama hakkı vermeyi uygun görmemiş. İnsana, insanlığa karşı işlenen bütün suçlar da, suçluların cezalarını çekip salıverilmesini son derece yanlış bir uygulama olduğunu düşünüyorum. Hiçbir hırsız cezasını çekip çıktıktan sonra hırsızlıktan vazgeçmiyor. Hiçbir uyuşturucu kullanan veya satan kimse, cezasını çekip çıktıktan sonra uyuşturucu içmekten ya da satmaktan vaz geçmiyor. Trafik suçluları, düşünce suçluları, borcundan dolayı hapis cezası alanlar haricindeki tüm suçlular, tecavüz yaralama cinayet taciz tehdit suçlularının bir daha cezaevinden çıkmalarına izin verilmemeli. İnsan hakları insana ve insanlığa karşı kötü davranışta bulunan kişileri kapsamalı. Toplum daha fazla önemsenmeli. Toplum için tehlikeli olabilecek hiç bir davranışa izin verilmemeli. İnsanlar cinayet işleyip cezasını çekmiş ve cezaevinden çıkmış bir kişinin insafına bırakılmamalı. Cezaevleri gerçek anlamda ceza evi olarak kullanılmalı. Cezaevinde yatan kişilerin sosyalleşmesine gruplaşmasına ayrıca o ortamda güç sahibi olmasına asla izin verilmemeli. Hiçbir şekilde ziyaretçi görüşlere, mektup telefon gibi sigara çay yemek gibi normal insanlar için zaruri olan ihtiyaçlarına izin verilmemeli. Gider paşa paşa yatarım mantığı tamamen bitirilmeli. Cezaevinin ismini duyan korkudan ölmeli. Dipsiz bir kuyuda hayatı bitmeli.
Soner çolak 2 ay önce
İnsanlıktan çıktık kimse neden sel oluyor neden yangın oluyor demesin memleket üç kağıtçı hırsız sapık doldu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@