7m

uzungöl yayla otel

Ölen bebeği kutu içinde morga götürdü

Mersin’de üçüzlere hamile olan bir kadın, sancıları tutunca çocuklardan birini evde, diğer 2’sini hastanede dünyaya getirdi. Evde dünyaya gelen ve hayatını kaybeden bebek, babası tarafından bir kutuya konularak hastane morguna götürüldü.Edinilen bilgiye g

Yaşam 15.04.2014, 19:00
 Ölen bebeği kutu içinde morga götürdü

Mersin’de üçüzlere hamile olan bir kadın, sancıları tutunca çocuklardan birini evde, diğer 2’sini hastanede dünyaya getirdi. Evde dünyaya gelen ve hayatını kaybeden bebek, babası tarafından bir kutuya konularak hastane morguna götürüldü.

Edinilen bilgiye göre, Mersin’in Toroslar ilçesinde ikamet eden Ömür Erciyes, 5,5 aylık hamile olmasına rağmen dün akşam saatlerinde sancılandı. Sancılarının artması üzerine ilaç içip evde beklemeye devam eden Erciyes, sancılarının iyice artmasının ardından bir kız bebeği evde dünyaya getirdi. Bunun üzerine eşi Taner Erciyes tarafından hastaneye götürülen Ömür Erciyes, burada 1 kız ve 1 erkek bebek dünyaya getirdi. Evde doğan kız bebek doğumdan kısa bir süre sonra ölürken, hastanede dünyaya gelen çocuklar ise kuvöze konuldu.


Sabah saatlerinde Tamer Erciyes, ölen bebeğinin cenazesini önce beyaz bir beze sardı sonra kutuya koydu. Kızının cansız bedeninin bulunduğu kutuyu otomobilinin bagajına koyan Erciyes, ölüm raporu almak için Çağdaşkent Aile Hekimliği’ne gitti. Doktorların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri durumu inceledi. Polislerin incelenmesinin ardından ölen bebeğin cenazesi yine babası tarafından kutuda otopsi için Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi morguna götürüldü.

Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@