7m

uzungöl yayla otel

Nine ve torunu soba kurbanı

Denizli’de aynı odada uykuya dalan nine ve 5 yaşındaki torunu, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybetti.Olay, Muratdede Mahallesi 223-4. Sokak’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir süre önce eşinden boşanan Pınar Öztay,

Yaşam 15.03.2014, 23:16
Nine ve torunu soba kurbanı

Denizli’de aynı odada uykuya dalan nine ve 5 yaşındaki torunu, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybetti.

Olay, Muratdede Mahallesi 223-4. Sokak’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir süre önce eşinden boşanan Pınar Öztay, annesi Saadet Öztay (64) ve kızı Melike Yılmaz (5) ile aynı evde yaşamaya başladı. Bir süredir iş arayan ve bugün bir tekstil firmasında işe başlayan Pınar Öztay, kızını annesine bırakarak işe gitti. Anneanne ve torunu öğle saatlerinde havanın da sıcak olması üzerine sobayı kapatarak uykuya daldı. Saadet Öztay ve torunu, bacanın da çekmemesi sonucu sobadan sızan gazdan zehirlendi.

Ailenin bir yakınının eve gelmesiyle ortaya çıkan zehirlenme olayının ardından eve ambulans ve polis ekipleri geldi. 112 Acil Servis ekipleri nine ve torununun hayatını kaybettiğini belirlerken, olay yeri inceleme ekipleri evde uzun süre inceleme yaptı. Aynı gün hem annesini hem de kızını kaybeden Pınar Öztay’ı yakınları sakinleştirmeye çalışırken, savcının incelemesinin ardından nine ve torununun cesetleri otopsi yapılmak üzere Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı.

Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

 


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@