7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Küçük Ahmet denize düştü!

Eminönü'nde tekneye bindirilirken denize düşen küçük Ahmet Nedim'in tedavisi sürüyor. Hastane yetkilileri, küçük çocuk için önümüzdeki 24 saatin çok önemli olduğunu belirtti. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Şükrü

Yaşam 05.04.2014, 15:39
Küçük Ahmet denize düştü!
Eminönü'nde tekneye bindirilirken denize düşen küçük Ahmet Nedim'in tedavisi sürüyor. Hastane yetkilileri, küçük çocuk için önümüzdeki 24 saatin çok önemli olduğunu belirtti.
 
İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Şükrü Öztürk, yaptığı yazılı açıklamada Ahmet Nedim bebeğin dün hastaneye saat 17.00 sıralarında geldiğini ifade etti. Bebeğin çok kötü bir durumda hastaneye nakledildiği belirtilen açıklamada, yapılan müdahalenin ardından hayata döndürüldüğü ifade edildi. Ahmet Nedim’in yoğun bakımda tedavisinin sürdüğü aktarılırken, beyin kanaması ve akciğerlerde hasar olduğu vurgulandı. 
 
Ahmet Nedim’in beyninde ödem oluşmadığı anlatılırken, hastanın makineye bağlı bir şekilde soluk aldığı ve hayati tehlikeyi atlatabilmek için önümüzdeki 24 saatin çok önemli olduğu vurgulandı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@