7m

uzungöl yayla otel

"Kadınlar bıçaklasın erkekler ders alsın"

Adana’da bir kadın, ders çalıştırırken çocuğuna kızan kocasını baldırından bıçakla yaraladı. Yaralı koca, "Ne var her zaman kadınlar bıçaklanıyor, biraz da kadınlar bıçaklasın erkekler ders alsın" diyerek basın mensuplarına tepki gösterdi.Edinilen bilgiye

Yaşam 25.03.2014, 15:54

Adana’da bir kadın, ders çalıştırırken çocuğuna kızan kocasını baldırından bıçakla yaraladı. Yaralı koca, "Ne var her zaman kadınlar bıçaklanıyor, biraz da kadınlar bıçaklasın erkekler ders alsın" diyerek basın mensuplarına tepki gösterdi.

Edinilen bilgiye göre olay, merkez Seyhan ilçesine bağlı Mithatpaşa Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, Akif B. (34) ilkokul 3. sınıfa giren oğlunu ders çalıştırmaya başladı. Matematik dersi yaptıran baba oğlu anlamayınca ona bağırdı. Bunun üzerine anne Meryem B. (31) kocasının yanına gelerek, "Çocuğa neden bağırıyorsun" diye eşine kızdı. Bunun üzerine çift arasında tartışma çıkarken, kısa sürede büyüyen tartışmada Meryem B. mutfaktan aldığı bıçakla kocasını baldırından bıçakladı. Bu arada mahalle sakinleri evden kavga sesi gelmesi üzerine polisi aradı. Olay yerine gelen polis Akif B.’yi evde bıçaklanmış halde buldu. Polis Akif B.’yi polis merkezine götürdükten sonra eşini bıçaklayıp evden kaçan kadını da yakalayarak polis merkezine götürdü. Ancak şahıs, kendisini bıçaklayan eşinden şikayetçi olmadı. Buna rağmen polis, çiftin ifadesini alırken, Akif B. için polis merkezine ambulans çağrıldı. Hafif şekilde yaralanan şahıs ambulansla hastaneye götürülerek baldırına dikiş atıldıktan sonra taburcu edildi.


Eve gelen Akif B. oğlunu okula götürürken, kendisinin çocuğuna şiddet uygulamadığını, bu yaşına kadar bir kez çiçek kopardığı için tokat attığını belirterek, "Ders çalıştırıyordum anlattığımı anlamadı. Ben de bağırınca eşim sinirlenerek beni bıçakladı. Ne var bir şey olmaz, her zaman kadınlar bıçaklanıyor, biraz da kadınlar bıçaklasın, erkekler ders alsın" dedi.

Koca şikayetçi olmadığı için gözaltına alınan kadının sağlık raporu alındıktan sonra serbest bırakılacağı öğrenildi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@