banner556

Hastanede öyle bir şey unuttular ki!...

Hastaneye kaldırılan İbrahim Beşirov, Bursa’ya sevk edilirken, kopan parmakları hastanede unutuldu.Olay İnegöl’deki bir plastik fabrikasında meydana geldi. 16 yaşındaki İbrahim Beşirov, enjeksiyon makinesinde çalıştığı sırada makinenin kapağını açıp kapat

Yaşam 02.01.2014, 10:24
Hastanede öyle bir şey unuttular ki!...

Hastaneye kaldırılan İbrahim Beşirov, Bursa’ya sevk edilirken, kopan parmakları hastanede unutuldu.

Olay İnegöl’deki bir plastik fabrikasında meydana geldi. 16 yaşındaki İbrahim Beşirov, enjeksiyon makinesinde çalıştığı sırada makinenin kapağını açıp kapatırken elini makineye kaptırdı. Sol eli hasar gören gencin bir parmağı koparken, 3 parmağı da ezilerek hasar gördü.

Beşirov, fabrikadaki arkadaşları tarafından otomobille İnegöl Devlet Hastanesine götürüldü. Burada ilk müdahalesi yapılan Beşirov’un Bursa’ya sevk edilmesine karar verildi. Fabrikasahipleri Beşirov’u otomobile alarak Bursa’ya hareket etti.

Bir süre sonra buzlukta muhafazaya alınan kopan parmak parçalarının acil serviste unutulduğu fark edildi. Telefon ile Bursa’ya doğru giden otomobildekiler aranarak geri dönülmesi istendi.

Otomobil geri dönerken, kopan parmaklar da alınarak tekrar Bursa’ya hareket edildi. Bursa’da kaldırıldığı hastanede ameliyata alınan İbrahim Beşirov’un sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@