7m

Çapkınoğlu

Eşini öldürdü: Bakın ne dedi!

Adana’da boşanma aşamasında olan eşini nafaka istediği için öldürdüğü ileri sürülen emekli polis, adliyeye sevk edilirken "kader" dedi.Edinilen bilgiye göre olay, dün sabah saatlerinde merkez Çukurova ilçesine bağlı 100. Yıl Mahallesi Hacı Bektaşı Veli Bu

Yaşam 07.04.2014, 15:23
Eşini öldürdü: Bakın ne dedi!

Adana’da boşanma aşamasında olan eşini nafaka istediği için öldürdüğü ileri sürülen emekli polis, adliyeye sevk edilirken "kader" dedi.

Edinilen bilgiye göre olay, dün sabah saatlerinde merkez Çukurova ilçesine bağlı 100. Yıl Mahallesi Hacı Bektaşı Veli Bulvarı üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, yaklaşık 25 yıl önce evlenen polis memuru Cemal D. (54) ve Sevgi D. (46) boşanmaya karar verdi. 2.5 yıldır Sevgi D. nafaka istediği için Cemal D. de vermediği için boşanamadılar.

Bu nedenle Cemal D. eşini ölümle tehdit etti ancak Sevgi D. yine de nafaka almaktan vazgeçmedi. Bunun üzerine dün sabah işe giden Sevgi D.’yi takip eden Cemal D., eşini işyerinin önünde öldürüp kaçtı. Ardından Cemal D. iki oğlunu ve kayınbiraderini öldüreceğini söyledi. Polis bunun üzerine zanlının iki oğlunun ve kayınbiraderinin yaşadığı Belediyeevleri Mahallesi’nde önlemi artırarak art arda burada operasyon yaptı. Ayrıca polis 3 kişiyi korumaya alıp, çok sayıda yere operasyon yaptı.

Yapılan operasyonlar sonucunda akşam saatlerinde Cemal D.’nin kaçtığı otomobil terk edilmiş halde bulundu. Huzurevleri’nde otomobili bulan polis operasyonu buraya kaydırdı. Yapılan operasyondan 30 dakika sonra, saat 17.30 civarında katil zanlısı yakalanarak emniyete götürüldü. Polis zanlıyı yakalayıp öncesinde de tehdit edilen 3 kişiyi koruma altına alarak facianın önüne geçti. 1 gün boyunca sorgulanan zanlı bugün öğleden sonra adliyeye sevk edildi. Zanlı sevk sırasında basın mensuplarının "Eşini neden öldürdün" sorusu üzerine "Kader" diye cevap verdi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@