7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Emekli polis eşine kurşun yağdırdı!

Adana’da emekli polis memuru, şiddet gördüğü gerekçesiyle kendisinden ayrı yaşayan eşini çalıştığı iş yerinin önünde 4 kurşunla öldürdü.Edinilen bilgiye göre olay, merkez Çukurova ilçesine bağlı 100. Yıl Mahallesi Hacı Bektaşi Veli Bulvarı üzerinde meydan

Yaşam 06.04.2014, 12:26
 Emekli polis eşine kurşun yağdırdı!

Adana’da emekli polis memuru, şiddet gördüğü gerekçesiyle kendisinden ayrı yaşayan eşini çalıştığı iş yerinin önünde 4 kurşunla öldürdü.

Edinilen bilgiye göre olay, merkez Çukurova ilçesine bağlı 100. Yıl Mahallesi Hacı Bektaşi Veli Bulvarı üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, yaklaşık 25 yıl önce polis memuru Cemal D. (52), Sevgi D. (46) ile evlendi. Evlilikten çiftin iki erkek çocuğu oldu. Ancak evliliğin ilerleyen yıllarında koca eşine şiddet uygulamaya başladı. Kadın 22.5 yıl sonra boşanmaya karar vererek 2.5 yıl önce babasının evine döndü. Mahkemeye de başvuran kadın 2.5 yıldır bir türlü boşanamadı. Bu arada emekli polis memuru koca ise bu sürede eşini sürekli tehdit ederek tekrar birleşmek istedi. Ancak kadın kararlı olduğu için boşanma isteğinden vazgeçmedi.


Sevgi D. sürekli kocasından tehdit aldığı için savcılığa birçok kez kocasının kendisini tehdit ettiğini, hayati tehlikesinin olduğuna dair başvuru yaptı. Emekli polis memuru dün akşam da eşini arayarak yeniden eve dönmesi için tehdit etti. Ancak buna rağmen kadın geri dönmeyeceğini söyledi. Sevgi D. sabahleyin ise saat 06.30’da çalıştığı iş yerine gitmek üzere evden çıkıp dolmuşa bindi. Bu arada kocası da kadını takip etmeye başladı. Bir süre sonra kadın çalıştığı iş yerinin önüne gelerek dolmuştan indi. Cemal D. de aracından inerek eşinin yanına geldi. Konuşmak istedi ancak kadın konuşmak istemeyince beylik tabancasını çıkartıp önce eşinin boğazına ardından da göğüsüne olmak üzere 4 el ateş edip olay yerinden otomobiliyle kaçtı. Olay üzerine işyeri çalışanları yaralanan kadını kendi imkanlarıyla hemen Özel Medline Hastanesi’ne kaldırdı. Ancak Sevgi D. kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Kadının cenazesi otopsi yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu Morgu’na getirildi.

Olayla ilgili inceleme başlatan polis, şimdi her yerde Cemal D.’yi arıyor.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@