7m

uzungöl yayla otel

Dilencinin servetine şaşıracaksınız!

Kendisi dilenciydi. Tıpkı kız kardeşi ve annesi gibi. Geçen hafta 100 yaşında hayata gözlerini yuman Ayşe isimli dilencinin arkasında müthiş bir servet çıktı.4 tane apartmana sahip olan Ayşe'nin altınlarının değeri ise 1.07 milyon dolar değerinde.Suudi Ar

Yaşam 20.03.2014, 18:12
Dilencinin servetine şaşıracaksınız!

Kendisi dilenciydi. Tıpkı kız kardeşi ve annesi gibi. Geçen hafta 100 yaşında hayata gözlerini yuman Ayşe isimli dilencinin arkasında müthiş bir servet çıktı.

4 tane apartmana sahip olan Ayşe'nin altınlarının değeri ise 1.07 milyon dolar değerinde.

Suudi Arabistan’ın Cidde kentinte dilencilik yapan Ayşe kendisi gibi dilenci olan kız kardeşi ve annesi öldükten sonra sokaklarda topladığı hemen hemen her bozuk parayı biriktirdi.

ALTIN YIĞMIŞ

Celebtrity Net Worth isimli internet sitesinin haberine göre annesi ve kız kardeşinin ölümünden sonra 90’ların sonunda Ayşe topladığı bütün paralarla altın almaya başladı.

Ayşe öldüğünde arkasında 12 tane külçe altın bıraktı.

4 APARTMANI ÇIKTI

Aynı zamanda Ayşe’nin 4 tane apartmanı olduğu ortaya çıktı. Ayşe ‘teyze’nin çocukları ise kendisinin apartmanlarında oturuyor. Ölmeden önce arkadaşları Ayşe Teyze’ye “Bu kadar varlıklısın neden dilencilik yapıyorsun” diye sorduklarında, 100 yaşında ölen kadın, “Zor zamanlar için hazırlık yapıyorum” diyordu.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@