7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Çanta çalan avukat yakalandı!

Adana'da bir kafede kadın müşterinin çantasını çaldığı öne sürülen Suriyeli avukat ile suç ortağı 3 şüpheli, güvenlik kamerası kayıtlarından saptanarak yakalandı. Olay, merkez Seyhan İlçesi Tepebağ Mahallesi'nde bir kafede meydana geldi. İddiaya göre, ban

Yaşam 07.04.2014, 18:37
 Çanta çalan avukat yakalandı!
Adana'da bir kafede kadın müşterinin çantasını çaldığı öne sürülen Suriyeli avukat ile suç ortağı 3 şüpheli, güvenlik kamerası kayıtlarından saptanarak yakalandı.
 
Olay, merkez Seyhan İlçesi Tepebağ Mahallesi'nde bir kafede meydana geldi. İddiaya göre, bankada çalışan F.T., oturduğu yerin yanındaki koltuğa bıraktığı içinde 450 lira bulunan çantasının bir süre sonra yerinde olmadığını görünce görevlilere haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis, işyeri çalışanlarının verdiği bilgi ve güvenlik kamerası kayıtlarından, şüphelilerin Suriyeli olduğunu belirledi. Şüphelilerin kaldığı evi belirleyen polis, M.S., E.S., B.S. ve M.S.'yi gözaltına aldı. M.S.'nin, ifadesinde, Suriye'de avukat olduğunu, iç savaştan kaçıp Adana'ya geldiğini, burada iş bulamadığı için parasız kaldığını, bu yüzden de çantayı alıp kaçtığını söylediği öğrenildi.
 
Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden avukat M.S. tutuklandı, 3 kişi ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@