alexa metrics

banner536

Caminin güvenlik kamerasına yakalandı

 Gaziosmanpaşa’da bir şahıs, şadırvanda abdest aldıktan sonra gözüne kestirdiği çantayı çalarak kayıplara karıştı.Gaziosmanpaşa Merkez Camii’nde meydana gelen hırsızlık olayı bu kadarına pes dedirtti. Caminin şadırvanında abdest alan bir kişi, askılıkta a

Yaşam 20.02.2013, 08:35
Caminin güvenlik kamerasına yakalandı

 

Gaziosmanpaşa’da bir şahıs, şadırvanda abdest aldıktan sonra gözüne kestirdiği çantayı çalarak kayıplara karıştı.

Gaziosmanpaşa Merkez Camii’nde meydana gelen hırsızlık olayı bu kadarına pes dedirtti. Caminin şadırvanında abdest alan bir kişi, askılıkta asılı duran çantayı sözde abdest aldıktan sonra çalarak kayıplara karıştı. Çantayı kendi çantasıymış gibi soğukkanlı bir şekilde çalan abdestli hırsız, caminin güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

Görüntülerde bir şahıs önce abdest almak için şadırvana giriyor. Montunu ve beresini çıkararak askılığa asan şahıs sonra abdest almaya başlıyor. Askılıkta asılı duran çantayı gözüne kestiren şahıs, abdestini aldıktan sonra montunu ve beresini giyiyor.

Etrafı süzen şahıs, uzaklaşır gibi yapıp geri geliyor. Bir süre sonra tekrar geri gelen zanlı, etrafı bir süre daha süzdükten sonra askıda asılı duran çantayı kendisininmiş gibi soğukkanlı bir şekilde alarak camiden çıkıyor. Çanta sahibinin şikayeti üzerine güvenlik kameralarını incelemeye alan Gaziosmanpaşa Güven Timi polisleri, 1 saat sonra şahsı çanta ile birlikte yakaladı.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@