7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Avukatlar gününde fidan dikti!

Çanakkale Barosu avukatları, Avukatlar Haftası etkinlikleri kapsamında fidan dikti. Baro Hatıra Ormanı'nda düzenlenen dikime Baro Başkanı Bülent Şarlan, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda çevreci avukat katıldı. Bazı avukatlar, çocuklarıyla birlikte gel

Yaşam 08.04.2014, 12:37
Avukatlar gününde fidan dikti!
Çanakkale Barosu avukatları, Avukatlar Haftası etkinlikleri kapsamında fidan dikti. Baro Hatıra Ormanı'nda düzenlenen dikime Baro Başkanı Bülent Şarlan, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda çevreci avukat katıldı. Bazı avukatlar, çocuklarıyla birlikte geldi. Hatıra ormanına, 70 adet fidan dikildi. 
 
Burada bir açıklama yapan Başkan Şarlan, avukatların sadece müvekkillerinin haklarını değil, doğayı da koruduğunu söyledi. Şarlan, "Biliyorsunuz Çanakkale Barosu, geçtiğimiz yıl nisan ayında da ulusal düzeyde, 'Kazdağları ve Siyanürlü Altın Madenciliği' sempozyumu düzenlemişti. Çevrenin önemini ulusal boyutta dile getirmiştir. Yanısıra baromuz mensupları, çevre hususunda çeşitli etkinlikler ve ziyaretlerde bulunmuştur. Çevre konusundaki duyarlılığımız, tüm kamuoyunun malumudur. Bugün de fidan dikimiyle doğaya katkı sunmaktan gurur duyuyoruz." dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@