7m


7m

hyundai

Artvin'deki sel sularında botla seyahat

Sel Doğu Karadeniz’i feci şekilde vururken, Artvin’in Arhavi ilçesinde de büyük hasar oluştu. Dükkanları sel basarken çok sayıda araç toprak altında kaldı. Sel felaketinin boyutları, yağmurun dinmesiyle ortaya çıktı. Onlarca araç, sel sularının sürüklediğ

Yaşam 26.08.2015, 12:42
Artvin'deki sel sularında botla seyahat

Sel Doğu Karadeniz’i feci şekilde vururken, Artvin’in Arhavi ilçesinde de büyük hasar oluştu. Dükkanları sel basarken çok sayıda araç toprak altında kaldı. Sel felaketinin boyutları, yağmurun dinmesiyle ortaya çıktı.

Onlarca araç, sel sularının sürüklediği toprak ve kütüklerin altında kalırken, cadde ve sokaklarda halen sel suları akmaya devam ediyor.

TUTUN BENİ ARABALAR GELİYOR

Bir vatandaşın caddede akan sel suyunda botla seyahat etmeye çalışması da ilginç görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu. Botla caddede kürek çeken vatandaş, bir anda kendini araç trafiğin içinde bulurken, "Tutun beni, tutun beni, arabalar geliyor" şeklinde bağırdı.

Bottaki vatandaş, diğer vatandaşlar tarafından kenara çekildi. Bu arada menfeze doğru çekilen suların akıntısına kapılan kişi bottan inerek çılgınlığa son verirken, yaşanan olay amatör kamera tarafından görüntülendi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@