7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

4 yıldır kayıplar ! Peki neredeler?

Erzurum’un Tekman ilçesinde 16 Mayıs 2010 tarihinde evlerinin önünde oyun oynarken kaybolan 7 yaşındaki iki kız çocuğundan geçen 4 yıl sürede bir haber alınamadı.Tekman ilçe merkezine 35 kilometre uzaklıktaki Toptepe köyünde Ayşe Sümbül (7) ile Fazilet Ya

Yaşam 12.04.2014, 14:01
4 yıldır kayıplar ! Peki neredeler?

Erzurum’un Tekman ilçesinde 16 Mayıs 2010 tarihinde evlerinin önünde oyun oynarken kaybolan 7 yaşındaki iki kız çocuğundan geçen 4 yıl sürede bir haber alınamadı.

Tekman ilçe merkezine 35 kilometre uzaklıktaki Toptepe köyünde Ayşe Sümbül (7) ile Fazilet Yaşar (7), 2010 tarihinde evlerinin önünde oyun oynarken kayboldu. Çocuklarından haber alamayan Sümbül ve Yaşar aileleri durumu güvenlik güçlerine bildirdi. Bunun üzerine yaklaşık 1 ay bölgede çocukların bulunması için arama çalışması yapıldı.

Sivil savunma, jandarma ve polis ekiplerinin yaptıkları arama çalışmaları sonuç vermezken, geçen 4 yılda çocuklar bulunamadı.

Ayşe Sümbül ile Fazilet Yaşar’ın aileleri yıllarca çocuklarına kavuşmak arzusuyla ümitlerini kesmedi.

Kayıp iki çocuğun fotoğraf ve bilgileri Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanlığının “Kayıp Çocuklar” sayfasında yer alırken, görenlerin, duyanların en yakın polis merkezine ya da 155 polis hattına bildirmeleri isteniyor.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@