alexa metrics

banner536

4 milyonuncu takipçisine ev hediye etti

 Chavez'in Küba'daki tedavisinden döndüğü gün, 20 yaşındaki Alemar Rosnaty Jimenez Ruiz, Chavez'in resmi twitter hesabının 4 milyonuncu takipçisi oldu.Venezüela devlet televizyonunda canlı yayınlanan ödül töreninde Başkan Yardımcısı Nicolas Maduro, Hugo C

Yaşam 20.02.2013, 09:14
4 milyonuncu takipçisine ev hediye etti

 

Chavez'in Küba'daki tedavisinden döndüğü gün, 20 yaşındaki Alemar Rosnaty Jimenez Ruiz, Chavez'in resmi twitter hesabının 4 milyonuncu takipçisi oldu.

Venezüela devlet televizyonunda canlı yayınlanan ödül töreninde Başkan Yardımcısı Nicolas Maduro, Hugo Chavez'in ABD Başkanı Barack Obama'dan sonra en fazla takipçisiye sahip dünyanın ikinci başkanı olduğunu vurgulayarak, Alemar Rosnaty'ye bu ödülü Başkan Chavez adına verdiklerini söyledi.

Maduro, genç kızın ailesinin hükümetinin yoksulları ev sahibi yapma planı "Gran Mision Vivienda" (Konut edindirme büyük misyonu)'na kayıtlı olduklarını belirterek yaptıklarının sadece tanrının da yardımıyla bu süreci hızlandırmak olduğunu açıkladı.

Alemar Rosnatty, Chavez'in 4 milyonuncu takipçisi olduktan sonra @RosntyRuiz hesabından "Her zaman tanrıya senin için dua ettim @chavezcandanga. Tanrıya güven, O seni iyeleştirecek" ve "@chavezcandanga her zaman seni seveceğim" tweetleri attı.

 


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@