banner491

12 yaşındaki öğrenci aynı yaştaki arkadaşını..

Hastanede tedaviye alınan yaralı öğrencinin hayati tehlikesi bulunduğu belirtilirken, arkadaşını bıçaklayan öğrenci ise ifade için Çocuk Şube'ye götürüldü.  Olay, öğleden sonra Onur Mahallesindeki 23 Nisan Ortaokulu'nda meydana geldi. İddiaya göre M.A., o

12 yaşındaki öğrenci aynı yaştaki arkadaşını..
banner455
banner432
Hastanede tedaviye alınan yaralı öğrencinin hayati tehlikesi bulunduğu belirtilirken, arkadaşını bıçaklayan öğrenci ise ifade için Çocuk Şube'ye götürüldü. 
 
Olay, öğleden sonra Onur Mahallesindeki 23 Nisan Ortaokulu'nda meydana geldi. İddiaya göre M.A., okul çıkışında ismi öğrenilemeyen sınıf arkadaşıyla bilinmeyen nedenle tartıştı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle M.A., arkadaşının cebinden çıkardığı bıçağı sallaması üzerine sırtından, göğsünden ve kolundan yaralandı.
 
Olayı görenlerin özel araçlarıyla Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi'ne götürdüğü M.A., burada tedaviye alındı. Hayati tehlikesi bulunan M.A., ameliyata alındı. Arkadaşını bıçaklayan adı bilinmeyen küçük çocuk ise ifadesi alınmak üzere Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner441

banner472