banner536

banner526

banner513

12 yaşındaki öğrenci aynı yaştaki arkadaşını..

Hastanede tedaviye alınan yaralı öğrencinin hayati tehlikesi bulunduğu belirtilirken, arkadaşını bıçaklayan öğrenci ise ifade için Çocuk Şube'ye götürüldü.  Olay, öğleden sonra Onur Mahallesindeki 23 Nisan Ortaokulu'nda meydana geldi. İddiaya göre M.A., o

Yaşam 09.01.2014, 16:29
12 yaşındaki öğrenci aynı yaştaki arkadaşını..
Hastanede tedaviye alınan yaralı öğrencinin hayati tehlikesi bulunduğu belirtilirken, arkadaşını bıçaklayan öğrenci ise ifade için Çocuk Şube'ye götürüldü. 
 
Olay, öğleden sonra Onur Mahallesindeki 23 Nisan Ortaokulu'nda meydana geldi. İddiaya göre M.A., okul çıkışında ismi öğrenilemeyen sınıf arkadaşıyla bilinmeyen nedenle tartıştı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle M.A., arkadaşının cebinden çıkardığı bıçağı sallaması üzerine sırtından, göğsünden ve kolundan yaralandı.
 
Olayı görenlerin özel araçlarıyla Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi'ne götürdüğü M.A., burada tedaviye alındı. Hayati tehlikesi bulunan M.A., ameliyata alındı. Arkadaşını bıçaklayan adı bilinmeyen küçük çocuk ise ifadesi alınmak üzere Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@