Yusuf Yazıcı transferinde iki kilit isim!

Trabzonspor'da Yusuf Yazıcı için iddiaların ardı arkası kesilmiyor.

Yusuf Yazıcı transferinde iki kilit isim!

Trabzonspor'da Başkan Ağaoğlu'nun Yusuf Yazıcı'nın gitmek istediği açıklamalarından sonra genç yıldız ile ilgili transfer iddialarıda çoğaldı.

Fransız kulübü Lille'in yanısıra Lazio'nun da Yusuf için teklif yaptığı iddia edildi.

TRANSFERDE İKİ KİLİT İSİM!

İki kulübün Yusuf Yazıcı transferi için en az 20 Milyon Euro gibi rakamı gözden çıkardıkları öğrenirken, bu transferde iki kilit isim rol oynayacak.

İlki Lazio'nun Sırp orta sahası Sergej Milinkovic-Savic! Avrupa basınında Savic için Manchester United'ın 90 Milyon Euro gibi bir rakamı gözden çıkardığı yazıldı. Bununla beraber kendine kaynak yaratacak Lazio, en az 20 Milyon Euro gibi bir rakama transferi gerçekleştirebilecek.

Ağaoğlu'nun başkanları kağıt paraları birleştiriyor dediği Lille'de ise kilit isim Nicolas Pepe... Lille'nin Fildişi Sahilli kanat forveti Nicolas Pepe'ye Manchester United ve Napoli kulüpleri kanca takmış durumda. Avrupa basınına göre 80 Milyon Euro civarındaki teklifi Lille kabul etti.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2019, 08:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
zafer
zafer - 7 ay Önce

,"GITMEK ISTEYENE ZORLA DUR DENILMEZ, GIDERSEN DE LAZIO YA GIT LILLE DE KIMMIS. TABII 20 MILYON EURO
ARTI YÜZFE 20 PAR KAYI LILLEDEKI KANKANMI NEYMIS (FUTBOCU ZEKI) ONUN GAZINA GELME ORTALIGIDA KARISTIRAN O ZATEN. UNUTMA YUSUF TRABZONSPORDA HICBIR FUTBOLCUNUN YERI DOMAZ DEGIL BU KULÜBTEN DAHA ÖNCE ALI KEMALLER, SERDARLAR, OGÜNLER, ABDULLAHLAR GITTI. HAA DOGRU YA BIR LAF VARDIR . "BIR INSANIN KARADENIZ INADI BIR TUTMASIN"

Yattara
Yattara - 7 ay Önce

En az 40 milyon veren düdüğü çalar

Metin danışmaz
Metin danışmaz - 7 ay Önce

Fazlanazaşıkusandırır.gönderinabdulkadiridesatarım.arkadan.gelen.gencler.daha.iyi

hoca
hoca - 7 ay Önce

yusufa iyibir deger para verildimi gitse hem ts ra hemde kendisine yardim eder iyi topcu,görusum öbur yusuf sari da var onun kumasida iyi derim

SIRADAKİ HABER

banner513