7m


7m

hyundai

Yusuf Yazıcı tekliflerine veto!

Başkan Usta menacerleri geri çevirmeyi sürdürüyor

Trabzonspor 27.07.2017, 08:32 27.07.2017, 08:48
Yusuf Yazıcı tekliflerine veto!

Geçen sezon yakaladığı şansı çok iyi değerlendiren ve Ersun Yanal’ın vazgeçilmezlerinden biri olan Yusuf Yazıcı için menacerler Bordo-Mavili ekibe birçok teklif getirdi.

Bu sene satmayacak

Ancak Başkan Muharrem Usta, 20 yaşındaki futbolcunun 50. yılda kadroda olmasını istemesi nedeniyle tüm teklifleri reddetti. Yıldız oyuncuyu bu sezon satmayacaklarını vurgulayan Usta, menacerlere “Yusuf için bize teklif getirmeyin. Ne bizim ne de Yusuf’un kafasını karıştırmayın. Onu bu sene satmayı düşünmüyorum. Önümüzdeki sezon takımın önemli bir parçası olacak” dedi.


Yorumlar (6)
ayhan 5 yıl önce
Bu sezon da bizde kalsın. Önümüz deki sezon en kötü 20 milyon euro ya satılabilinir. Bu sezon için ise Abdülkadir Ömür keşvedilmeli.
Hakan 5 yıl önce
Üzülerek yazıyorum ki bu şekildeki haberler ve yöneticilerin iş bilmez tutumları ve yusufla ilgili açıklamaları Yusufu bitirecek
Ekrem 5 yıl önce
Nasil yane? Yusufu satalim mi desin? Komiksin... :)
Sadullah 5 yıl önce
Yusufa şu an gelmişse Türkiye den 1-2 teklif gelmiştir,onlarda orta halli takımlardandır çok fazla büyütüp çok fazla abartıyoruz,tamam yetenekli çocuk ama bu tarz haberler gelişimini engeller örnek yusuf Erdoğan,
Ekrem 5 yıl önce
Zannetmiyorum.
türker 5 yıl önce
Diğer yusuf' uda öyle bitirdiler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@