7m

Çapkınoğlu

Yusuf Yazıcı konusunda kritik açıklama geldi

Trabzonspor'un genç yıldızı Yusuf Yazıcı'yı İtalyan kulüplerinin istediği iddia edilmişti.

Trabzonspor 24.10.2018, 21:00 24.10.2018, 21:08
Yusuf Yazıcı konusunda kritik açıklama geldi

Haber61 - Spor Servisi

Trabzonspor'un genç yıldızı Yusuf Yazıcı'nın menajeri tarafından yapıldığı iddia edilen açıklamalarda, yıldız oyuncunun İtalya'da bir çok takım tarafından takip edildiği ve 45-50 Milyon gibi bir rakamla transferinin gerçekleşebileceği iddiaları gündeme düşmüştü.

Genç yıldızın menajeri tarafından sosyal medya hesabından yapılan açıklamada bu iddialar yalanlandı. Yusuf Yazıcı'nın Menajerliğini yapan Adem Cebeci "Yusuf bir an önce takımdaki yerini alıp trabzonspora ciddi katkılar sağlamaktır. Transfer haberleri asılsızdır. Ayrıca transferin şuanki 1. Derece muhatabı biz değil trabzonspor klübüdür. Harici haberlere inanmayın !!! Yusuf Yazıcı devre arası 50 milyon euro ya gidecek şeklindeki benim söylediğim idda edilen haber gerçek dışıdır. Yusuf’un şuan ki tek hedehi bir an önce formasına kavuşmak başka birşey değil !!!" ifadelerini kullandı.


Yorumlar (13)
Erdener 4 yıl önce
Bu kafayla formaya biraz zor kavuşur
Nadi61 4 yıl önce
ne verirseler versinler resmen kardir..dünkü macta oyuna girdi 3 kez topla bulustu gene alavere daravere..5milyondan üstü resmen milli piyangodur!!
? 4 yıl önce
böyle devam ederse biraz zor kavuşur formasına....belki 1461 forması olur....
Oguz 4 yıl önce
Yusufu para ediyorken ivedi satın, yoksa bu rakamlar bundan sonra çok zor. Adam son erzurum maçinda bile zaten 90 da girmiş, bi pres yapsın, bassın hiç bişe yok. Dili dışarda geziyor. Sadece Serbest vuruş, korner kullanarak olmaz bu işler
bordo. 4 yıl önce
Yusufta mecal kalmamış.Sanki pili bitmiş gibi oynuyor.
Maçkali 4 yıl önce
Bunu bu sezon istediler de vermediler ya en büyük hatayı yaptılar. Yönetim başka hata yapması bu derece. Duygusal davranmayacaksın. Kadronu bozmadan ilerleyebiliyorsan sat.
zekai 4 yıl önce
Dilin kemigi yok sallayin bakayim!!!
Yunus gokalp 4 yıl önce
Zekai körmüsün ayakta duracak hali yok hic bir sey olmaz yusuftan hemen satilmali abdülkadir bize yeter
Hakkı 4 yıl önce
abdülkadir de gökdeniz değildir haaa, çok çalışırsa alanzinho olur ancak
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@