Yusuf Yazıcı gitmek istiyorum dedi mi?

Ağaoğlu Yusuf Yazıcı konusunda Haber61’e gerçeği açıkladı. 

Yusuf Yazıcı gitmek istiyorum dedi mi?
banner432

Haber61 Spor Servisi - Tuncay Lakot

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Yusuf Yazıcı ile görüştüklerini doğruladı ancak Yusuf’un ağzından yazılan iddiaları da yalanladı.

Yusuf Yazıcı’nın Ağaoğlu ile görüşerek “Gitmek istiyorum” dediği iddialarını Haber61’e konuşarak yalanlayan Ağaoğlu “ Görüşme yaptığımız doğru ancak bu şekilde bir söylem olduğu iddiası yalan. Yusuf “Kulüp menfaatleri doğrultusunda yönetimimizin alacağı her türlü kararı saygıyla karşılarım” dedi. Bu yalanlar nasıl ortaya çıkıyor anlamak mümkün değil” ifadelerini kullandı.

Ağaoğlu ayrıca Abdülkadir ve Yusuf konusunda kendisini çok zorladıklarını belirterek “ Sonuç itibariyle aldığımız karar noktasında astronomik bir teklif olmadığı sürece satmayacağız.” dedi.

Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

ağaoğlu

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 15:28

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Taraftar
Taraftar - 4 ay Önce

Başkanım bizans medyası farkında eski trabzon geliyor bacaklar titremeye başladı şampiyonluğun 1 numaralı adayıyız onlarda bunun farkında bizi böyle şeylerle yıpratmaya çalışıyorlar. Bu haberler çıktığı zamanda söyledim yusuf rest çekecek çocuk değil bunlar trabzonun evlatları. Bilhassa TRT yusuf ve abdülkadirin satılması için seferber olmuş şu anda 1 numaralı gündem yusuf. TRT bide devlet televizyonu olacak yazıklar olsun

Metin colak
Metin colak - 4 ay Önce

Biraz seyredelim maça gitmek için haftaları bekleyelim A ömür olsun parmak olsun Yusuf olsun ne olur bizimle kalsın bakın araştırın onların sayesinde mahalle aralarında küçük çocuklar top oynamaya başladılar satılsa kırmayın o mahalle aralarında top oynaya çocukların umutlarını hadi başkan sen satma bari dediğin gibi bu paralar Trabzonspor’un borcunu kapatmaz

Ercan
Ercan - 4 ay Önce

Trabzon un borcu 10 milyon Euro Lara ödenmez tek çare başarı bunu bir tek ben mi görüyorum.gerisi yalandır

Ys61
Ys61 - 4 ay Önce

18 miliyondan asaga satma baskanìm

Doktor TS
Doktor TS @Ys61 - 4 ay Önce

Trabzonlu'nun kitabında adam satmak yoktur:) Bi rahat bırakın şu çocukları. Onları satınca ben mi oynayıp şampiyon yapacam bu takımı. Lütfen taraftarın hayalleriyle oynamayın. Az daha sıkın dişinizi, gelecek şampiyonluk..

Cem
Cem - 4 ay Önce

Baskan uefa maci yaklasti kamp baslicak biz yusuf geldi gidecek iyi oyalaniyoruz trabzonspor taraftari eyy gidi eyy uyanin artik

SAKO
SAKO - 4 ay Önce

Başkan doğruları söylemiyor Yusuf gitmek için can atıyor lakin Trabzonspordan kazanacağı meblanın on katını kazanacak kim olsa durmaz artık herşey maddiata bakıyor PARA VAR HUZUR VAR !!!

Memo
Memo @SAKO - 4 ay Önce

Çıktı bir istanbulu daha

Ys61
Ys61 - 4 ay Önce

Fransa gazetesi yusuf Yazici 12 miliyon arti bonusler anlasildi yaziyor


banner472