Yusuf Yazıcı'dan mesaj: "Aşamayacağımız engel yok!"

Trabzonsporlu oyuncu Yusuf Yazıcı mesaj yayınladı.

Yusuf Yazıcı'dan mesaj: "Aşamayacağımız engel yok!"
banner432

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonsporlu oyuncu Yusuf Yazıcı Sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda "biz Yanyana durduğumuz zaman aşamayacağımız engel yok!" dedi.

Yazıcı, "Onlar bazen unutuyor, hatırlatmakta fayda var. Ne olursa olsun, biz Yanyana durduğumuz zaman aşamayacağımız engel yok! İstanbul'da bizi yalnız bırakmayan büyük taraftarımıza teşekkürler! Pazar günü Akyazı'da görüşmek üzere!" ifadelerini kullandı. 

Yusuf Yazıcı'dan mesaj: "Aşamayacağımız engel yok!"


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adalet
Adalet - 6 ay Önce

Pazar günü hayden Akyaziya. Heb birlikte dik oynamaya ADALET için..

Olli
Olli - 6 ay Önce

Hayirli evlatlar, siz bizim gelecegimizsiniz

Murat
Murat - 6 ay Önce

Sizler böyle devam edin azimle inançla gerisi gelir helal olsun sizlere

Hasan
Hasan - 6 ay Önce

Yenin, yenilin önemli değil. Sizin gözlerinizdeki kararlılık ve inanç var ya işte ben ona hayranım çocuk.

Adalet
Adalet - 6 ay Önce

Vicdanı olmayanların adaleti olmaz. Gerçek adalet Allah'ın adaleti ki onun tecelli edeceği gün bu vicdansizlardan hakkımızı alacağız evelAllah. Allah sabredenlerledir.

Gökhan
Gökhan - 6 ay Önce

Ya sus Allah aşkına. Bal yapmayan arı. Çalım atamayan yıldız mı olur. Git azcık güçlen. Boş alan yakalayacan topu kaleye vuracan diye haftalarca seni mi bekleyecez

Nadi61
Nadi61 @Gökhan - 6 ay Önce

Aynen kardesım sana katılıyorum adam sahada resmen yürüyodu belhandanın golünde yalandan peşinden koşuyor..her macta ataga cıktıgımız topları kaybediyor..hadi arada bi gol atsa yada bir sey yapsa yine diYcez bir iki mac kurtardı..basaksehir macında rakibin sirtından sekipde goldwn baska ne faydası oldu biri yazsin söylesin??yada bir macta cok iyi otnadıgını söyleyin ben burda birdaha yorum yapmıycam..

Sen sud
Sen sud @Gökhan - 6 ay Önce

Kardesim ya sus ya da mantıklı yazı yaz ...camia topyekûn neyin derdinde sen ne dersindesin.yaziklar olsun böyle taraftarlığa

Haluk
Haluk - 6 ay Önce

Herzaman yanınızdayız

Nadi61
Nadi61 - 6 ay Önce

Senin takıma o pozısyonda nekadar faydan var biliyormusun??zerre kadar faydan yok topların yüzde 90% kaybediyorsun boş pozisyondaki arkadasına atmıyorsun topu kaybetcegını anlıyınca pas verıyorsun arkadasınıda zor durumda bırakıyorsun..ölümcül hiçbir pasın yok atıgın paslar ya arkadadının gerisinde kalıyor yada pozısyonu öldürüyorsun..en son örnek belhandanın ikinci gölünde sana atıgı calım o pozısyondakı bir fubolcu orda öyle kolay calım yiyip adama sut atırmaz..semi övenler 90 dakika bir takip etsin takıma mekadar faydan nekadar zararın var..


banner204

banner443

banner393