"Yusuf Erdoğan'ın gönlünü alın"

Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen, Kayserispor maçında tepkilere maruz kalan Yusuf Erdoğan'a sahip çıktı. Sürmen, "Yusuf Erdoğan'a yapılanlara çok üzüldüm. Trabzonspor taraftarının Kayserispor maçındaki tepkilerini anlamış değilim, hayretle karş

Trabzonspor 19.02.2016, 09:46

Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen, Kayserispor maçında tepkilere maruz kalan Yusuf Erdoğan'a sahip çıktı.

Sürmen, "Yusuf Erdoğan'a yapılanlara çok üzüldüm. Trabzonspor taraftarının Kayserispor maçındaki tepkilerini anlamış değilim, hayretle karşıladım. Ben futbol uleması değilim, hoca da değilim. Meslek icabı insan psikolojisi ile ilgilenen onların dertlerini anlamaya çalışan biriyim. Zeki Yavru, Mustafa Yumlu, bunlar Trabzonspor'un öz evlatları. Bunlar "param verilmedi" diye maça çıkmamazlık yaptılar mı? Burak Yılmaz'a da aynısını yaptık, ama o Burak bizi şampiyon yaptı. Sabırlı olmalıyız. Hem gençlere yer verelim, kazanalım diyeceğiz hem de Yusuf'a hakaret edeceksin. Avni Aker'deki ilk maçta taraftarların Yusuf'un gönlünü alması gerekiyor" dedi.(Taka)

Yorumlar (14)
yusuf yıldız 5 yıl önce
sizin tuzunuz kuru nede olsa..önce yusuf oynayacağı futbolla taraftarın gönlünü almalı..ama bizim insanımız gerçekleri göremediği için eminim ilk maçta yalakalık yapıp yusufa tezahürat yapacak..ayrıca burakla yusufu aynı tartıya koyamazsınız..burak oynadığı tüm maçlarda istikrarlı futbol oynadı.yani adam gibi oynadı..bazı ahmak taraftarlar onun kıymetini anlamasa da burak birçok öz trabzonludan daha gayretli oynadı..
ismail oflu 5 yıl önce
başka memleketlerde millet hata yapan çocuğuna moral verip başarılı olmasını sağlar bizde bağırıp çağırıp demoralize eder.bizim taraftar futbolcuları kendi çocuğu gibi görüp azarlamayı bırakmadıkça bu işler devam eder.
doğan yıldız 5 yıl önce
şu çocuğu gerçek yerinde oynatın. erkan a feda etmeyin. erkan ve sefadan da kurtulun...
numan altuntaş 5 yıl önce
aynen
ali duran 5 yıl önce
Şımartmayın kulağını çekin, kendini geliştirmiyor çalîşmıyor mücadele azmi yok
Türkday 5 yıl önce
Bizim gönlümüzü kim alacak birkerede bizimkini alin 30 yili devirdik bir sampiyonluk istiyoruz biz kimsenin gönlünü alamayiz onlar bizim gönlümüzüalsin bukadar rezil futbol olmaz heryil liderle aramizda enaz 20 puan oluyor
Türkday 5 yıl önce
her futbolcu degerini alir oynar biz sadece aldiginin yarisikadar oynasin diyoruz
Yusufinho 5 yıl önce
Bu yönetici bozuntuları geleceğin yıldızı olacak(!) diye kalitesiz yerlileri milyon eurolar döküp takıma doldurdukları için suçlu değil ama bu ruhsuz futbol katili sözde genç yetenekler sahada rezillik ortaya koyarken taraftar onları alkış tufanına tutmadığı için suçlu!!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@