banner491

Yusuf Erdoğan kayıplarda

Trabzonspor'un kayıp ismi Yusuf Erdoğan

Yusuf Erdoğan kayıplarda
banner492
banner432
Trabzonspor'da geçen sezonun en önemli isimlerinden Yusuf Erdoğan, devre arasında yapılan transferlerin ardından formayı unuttu. Yusuf son oynanan Antalyaspor maçında ise kadroya alınmadı.

Kulüple bir yıllık daha anlaşması bulunmasına rağmen yönetimin sözleşmesini uzatmak için masaya oturmadığı 24 yaşındaki sol kanadın takımdaki akıbeti de merak konusu oldu.
.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
yasar
yasar - 3 yıl Önce

Son maçlarda Ben de hiç beğenmedim, ancak yaşı genç ve yetenekleri var, seneye kadroda tutulmalı.

kaptan
kaptan - 3 yıl Önce

Her zaman söyledim, bencil,kendini bir halt sanan, çalışmayan,yetenekleri bu kadar olan,sahada başı önünde topun sibob deliğini arayan halı saha topçusu,yıllardır herkesten fazla şans bulmasına rağmen bir adım ileri gidemedi ve bu beyinle de gidemeyecek,hazır para ediyor ve millet onu bir şey sanıyorken acilen satılmalı,baksın ve izlesin Yusuf Yazıcı yı,bu kadar gündemde olmasına ve ilgiye rağmen mütevaziliği bırakmayıp, kendini bir halt sanmayıp daha yolun başındayım diye çalışıp söz dinleyince ve mütevazi olunca her adımda nasıl da ışıl ışıl parlıyor ve bügünkü davranışlarını devam ettirirse ,bu gidişlede daha da parlamaya devam edecek ve ileride dünya futbolunda da adında sıkça söz ettirecek inşAllah,yoksa oda dersini alacaktır,

Sincap61
Sincap61 - 3 yıl Önce

Her defasında aynı hareketleri yapıp zamanında pas atmayıp bencilliği düşünürsen kayıplara karışırsın... Kendi kendini harcadın...

Ofluuu
Ofluuu - 3 yıl Önce

Bence bu sene idare edilip para eder bi vaziyette satmaliydik deger dusurduk

aslan1461
aslan1461 - 3 yıl Önce

bir zamanlar bir yusuf erdogan vardı ama kendisini birtürlü gelistiremedi.

Fatih Aydın
Fatih Aydın - 3 yıl Önce

O'nu ilk izlediğimde yaptığım yorum :"çok yetenekli,çok güçlü ama oyun zekası çok düşük"idi,üstünden 4 yıl geçti ama maalesef yorumum değişmedi.Oyun zekasını yükseltemediği sürece ondan hiç bir halt olmaz.

Hüseyin
Hüseyin - 3 yıl Önce

Seneye beşiktaşa gider. Şenol güneşin elinde yıldız olur.

Yusuf küçük
Yusuf küçük - 3 yıl Önce

O iyi topcu onu bilen bilir sadece motive edecek hocalazim

banner441

banner472