Yunus Mallı yeni sezonu bekliyor

Yunus Mallı yeni sezon için çalışmalarını sürdürüyor.

Trabzonspor 23.06.2021, 08:18 23.06.2021, 08:43
Yunus Mallı yeni sezonu bekliyor

Trabzonspor'da geçtiğimiz sezon bekleneni veremeyen isimlerin arasında yer alan Yunus Mallı, bu dönem takımın önemli bir parçası olmayı hedefliyor.

Teknik direktör Abdullah Avcı'nın geçtiğimiz sezonun devre arasında takıma katılması yönünde oldukça ısrarcı olduğu 29 yaşındaki futbolcunun sosyal medya hesabından yaptığı idman paylaşımları yoğun ilgi görüyor.

Orijinal ofansif orta saha olan Mallı'nın yeni sezonda Avcı tarafından daha çok merkez orta saha olarak denenmesi planlanıyor.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
Ali Baskan 1 ay önce
Abdullah Avcı hocam Flavio kiralık gönderilirdi? Bu kadar mantıksız karar vereceğine inanmıyorum 10 tane Yunus eder, gerekirse tüm yabancıları kiralik gönder Flavio'yu gönderme! Kendi mevkisinde belkide ülkemizde eşsiz futbolcu, sen öncelikle meyve veren ağacı taşlamak yerine meyvesini yemen gerekir...
2 tane mücadele eden topun vardı Flavio ve Kamil Ahmet her ikisinide göndermek akıl almaz bir düşünce, umarım bu sene millet ruhsuzlar ordusunu izlemez ve Flavio'yu gönderme fikri aynı mevkide sorunlar için yıl sonu beklentileri karşılayamamak adına senin biletini kesmez!
Rami 1 ay önce
Flavio hırslı mücadeleci ama yetersiz
Volkan 1 ay önce
Haaahhh tamam. Düz yürüdü de kaldı dolambacı...
Yomrali h.hamzaoglu 1 ay önce
Bunun her tarafı topçu olsa ne yazar u19 da bundan daha kaliteliler var.
Çavuş 1 ay önce
Yunus sana güveniyorum bu senenin en flaş ismi olacaksın şampiyon olacağız şampiyon açık ara şampiyon olacağız nal toplayacağız kahbe Bizans üçlüsüne.Ayasofya açıldı sıra geldi Trabzonspor şampiyonluğuna.
Erdem 1 ay önce
Geçen sezon hadi maç eksiği adaptasyon, masyon falan dedik, bu sezon kampta tamam, herkes senden güzel performans bekliyor Mallı kardeşim. Zaten yeni gelenler iyi çıkarsa, Mallı ve Trondsende verimli olursa, tek eksik Ekuban, Nwakaeme, Ömür ve Parmak.... vs. gibi eski futbolcularımızın eski performanslarını sergilemeleri kalır ki o da olursa harbi ligin tozunu atarız. Fakat bir seçenek daha var ki bu sene milli takımda gördük RUHSUZLUK onu hiç anmalayım takımı rezil eder, o zaman biz toz yutmaktan nefes alamayız bi de 8. sırada Allah korusun ligi bitiririz. İnşAllah ilk seçenek gerçekleşir 3 kupa birden müzeye gelir.
Hakan 1 ay önce
Desene yeni sezonda tük takımları patlatacak, vaziyet alın Mallı geliyor :)))

Gelişmelerden Haberdar Olun

@