Yunus Mallı bekleneni veremedi

Trabzonspor'da Yunus Mallı hayal kırıklığı yaşattı

Trabzonspor 12.04.2021, 08:16
Yunus Mallı bekleneni veremedi

Devre arasında büyük umutlarla Trabzonspor’a gelen Yunus Mallı, bir türlü beklenen katkıyı yapamadı.


Hocası Abdullah Avcı ısrarla şans vermesine rağmen bu fırsatları iyi kullanamayan Yunus, 11’de başladığı son Rize maçında ise sakatlık yaşadı. Belinde şiddetli ağrı hissedince ilk yarıda çıkmak zorunda kalan ve kenarda gözleri dolan gurbetçi futbolcunun durumunun ciddi olup olmadığı yarın netlik kazanacak. Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (17)
FURKAN 6 ay önce
DİABATEYİ İZLEDİN Mİ HATAY MAÇINDA AVCI? YUNUS MALLI GEREKSİZİNİ ALACAĞINA DİABATEYLE UĞRAŞSAYDIN NE OLURDU? EN KOLAYI KADRO DIŞI BIRAKMAK TABİİ MALLI'YI DA KADRO DIŞI BIRAKSANA!
Fatih 6 ay önce
Diabete vb oyuncuları şenol hoca nın öğrencisi ünal karaman vitrine çıkarır geçen sezon takımın nerdeyse 9 u yıldız statüsüne çıkardı ünal hoca, ayrıca her td ün meziyeti değil atıl potansiyeli olan oyuncuyu vitrine çıkarmak, dolasıyla avcı ya bu konuda yüklenmek gereksiz.
61 6 ay önce
Geçen sezon doğru düzgün oynamamış kondüsyon eksikliği var , potansiyeli olan futbolcu gayret ederse olabilir zaten bu gibi oyuncuları eğer oluru varsa şenol ünal sergen hoca vitrine çıkarıyor yıldızlaştırıyor.
Ahmet Can 6 ay önce
Ne bekliyordunuz ki. Ben Yunus Malının boş transfer olacağını söylemiştim. Avcı ısrarla istemiş. Avcıya transfer de eksi yazar bu. Nasıl guvenecez Avcı ya transfer de. Scout hep karavana futbol cahili güvenilmez zaten er birde Avcı cuvallarsa ne yapacaz
yasar 6 ay önce
bu transferde avcı ya nazar boncuğu olsun.
BLUEB 6 ay önce
Çok şaşırdık uyum sorunu çekiyor herhal biraz. Sabır gösterilirse 2053 de formunu yakalar niye alındıki belli değilmiydi ne olduğu
fırat 6 ay önce
diabete için hocaya laf atanlara: adam kiralık kardeşim. isterlerse gelir. iyi ki göz dolduruyor. yoksa satamazdık ya da geri dönüşte elimizde patladı derdik. iyi oynasın ki ya para ya performans getirsin.
malatyalı 6 ay önce
diabate gerçekten çok iyi oynuyor kanatlarda bu kadar eksik varken gönderilmesi hataydı zaten
0661 6 ay önce
alınmasın milli takımda ne olduğunu görmüştük, uzun süredirde oynamıyordu demiştik ama... eğer yönetim bura ve bunun gibi yerlere yazılanları okusaydı abdullah avcının ısrarına kanmazdı!
Tomar 6 ay önce
Bu form durumu ile ancak 3 ligde oynar. Hic bir katkısı yok takıma. Bir an once toparlanmali.
Birol AKSOY 6 ay önce
Sanki kopyasını transfer ettik, faydasını bırak onun oynadığı maçlarda bir kişi eksik oynuyoruz. Yapabileceği yanlışlar içinde önlem almayı gerektiriyor.
deniz 6 ay önce
Kopyası değil kardeşim adamın oluru bu. Bu adam şişirilmiş bir balon. En iyi zamanlarınıda biliyorum bunun bundan çok da iyi değildi.
Yakup 6 ay önce
Yunus 1 senedir doğru düzgün maç oynamamış kondisyon yetersiz olan bir adam nasıl iyi performans bekliyor ki futbol playstation oyunu benzemez
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@