7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Yunus Mallı beklemede!

Trabzonspor'dan ayrılması gündemde olan Yunus Mallı beklemede.

Trabzonspor 19.07.2022, 08:16
Yunus Mallı beklemede!

Trabzonspor'da Abdullah Avcı'nın yeni sezon kadrosunda düşünmediği Yunus Mallı, Kasımpaşa ile masaya oturmuştu.

Trabzonspor'da teknik direktör Abdullah Avcı'nın yeni sezon kadrosunda düşünmediği Yunus Mallı, Kasımpaşa ile masaya oturmuştu. Taraflar arasında anlaşma sağlanamamıştı. Tecrübeli hücum oyuncusu, menajerinin İstanbul temsilcisiyle görüşmelerinin olumlu sonuçlanmasını bekliyor. Kendisi şu anda ailesiyle birlikte Almanya'da. Durumunun netleşmesini istiyor.


Yorumlar (3)
Temelli 4 hafta önce
Trabzonspor un hatalı transferleri Koita, Yunus, Gervinyo, Diabate, Flavio, ve Salih Kavraz gibi gençlere verilen paralar çöp oldu. Ahmet Başkan daha dikkatli olmalı.
Erdem 4 hafta önce
Plaza, Afobe, Mesias, Avdiaj ve yine Ahmet Canbaz gibi alınan pek çok genç futbolcu hepsi aklıma gelmiyor. Tek teselli artık hepsi temizleniyor, bundan sonra bütün transferlerde Avcı ve Ağaoglu başarıya yada hataya ortak sayılır ki bizim esas canımızı yakan yabancı sınırı yerli futbolcu çıkarıp süre verip kadroya katmak zorundayız. Takım yerlileşmeli. A kalite yerli futbolculara ihtiyacımız var yani yabancı futbolcuyu zorlayan Egemen,Hami gibi. Egemen velevki bizde olsa Vitor bile yedek kalabilirdi. Hami de Alexi bile bazen yedek bırakabilirdi.
BLUEB 4 hafta önce
salih Kavrazlı denenebilir bir risk Gervinho da yine alınabilir risklerdi Ama Koita, Yunus göz göre göre hataydı diabete ve Flavio kötü değil ama Trabzonspor kalibresinde değiller onlarda o açıdan hata ama Koita, plaza, Yunus gibi oyuncuları transfer etmek hatanın ötesinde diye düşünüyorum İsmaili bile kabül edebilirim ama Koitayı asla

Gelişmelerden Haberdar Olun

@