vardallar

Yunus Mallı, Avcı ile özel görüştü

Yunus Mallı'nın geleceği devre arasına kadar netleşecek

Trabzonspor 26.09.2021, 10:32
Yunus Mallı, Avcı ile özel görüştü

Bu sezon başında Yunus Mallı, Robert Lewandowski’nin özel antrenörü dahil olmak üzere toplamda iki hocayla bireysel antrenmanlar yaparak, sezon başı kampına oldukça fit durumda katılmıştı. Yunus’un fiziksel anlamda takıma hazır gelişi, Trabzonspor 'da teknik heyeti çok memnun etti. Ama üst üste yapılan transferlerin ardından Yunus, Trabzon’un şu ana kadar Malatya mücadelesinde 7, Molde karşılaşmasında ise 3 dakika oynayabildi. Tecrübeli futbolcu da, transfer dönemi bitmeden teknik direktör Abdullah Avcı ile takımdaki geleceği konusunda bir görüşme yaptı.

İsteyenler oldu

Bu arada Süper Lig ’deki bazı takımlardan da Milli futbolcuya kiralama teklifleri geldi. Avcı’nın Yunus’a, “Şu an Bakasetas çok formda, ancak oynamadığın için kendini kötü hissetmeni istemiyorum. Daha önümüzde çok maç olacak. Sana ihtiyacımız var. Kalmanı istiyorum” dediği bildirildi.

Yunus Mallı, Avcı ile özel görüştü

1 maçta kadro dışı

Ancak 29 yaşındaki futbolcu, 5. haftadaki Kasımpaşa deplasmanında kadroya bile giremedi. Sakatlığı bulunmayan Yunus’un tamamen performans odaklı İstanbul’a götürülmediği öğrenilirken, Konya maçında 21’de yer aldı fakat kulübede bekledi. Devre arasına kadar yaşanacak süreç, Yunus’un takımdaki geleceğini belirleyecek.

Fanatik


Yorumlar (4)
adnan 4 hafta önce
basari,,,salamak,,,istiyorsa,,,basacak,,,kosacak,,,kendine,,guvenecek,,,rakibi,,,ezerek,,korkutacak,,,zaten,,,top,kullanma,,pasverme,,sut,atma,,,yetenegi,var,,,kendine,,guveni,,yok,,,korkuyor,,,savas,,,kazan,,,kacma,,
malik 4 hafta önce
Böyle fiziği zayıf oyuncuları takımda boşuna tutmayın.Trabzonspora yazık.Atletik ve fizikli futbolculardan teknik ve hızlı olanları alın.
SIMSEK 4 hafta önce
ÖNCE ZEMIN LERI DÜZELTIN ONDAN SONRA FUTBOLCU ELESTIRIN BI ZAHMET CIMINE BAKAMIYAN NE ANLAR FUTBOLDAN.....
Gahuralı 4 hafta önce
Burada Yunus'un hiç bir suçu yok kusura bakmayın, Almanyadan adamı getirmek için yalvardılar sonra Bakesatas ı aldılar oynatmadan, yaptıkları hataydı yani. Madem adam alacaktın Yunus u niye getirdin de yerinden yurdundan ettin, adam 3 milyon € ya yakın para alıyordu wolsburgdan e sende 1.5 mu ne veriyırsun, Başkanı severim ama anlayacağınız bu iş başkanın ve teknik heyetin hatası plan yapmadan adam alıyorlar, bu senede gereksiz orta saha 1-2 kişi yoğunluğu var bakalım onlar ne olacak

Gelişmelerden Haberdar Olun

@