Yine kriz yine M'bia

Trabzonpor'da İbrahim Hacıosmanoğlu yönetimi döneminde transfer edilen ve kendisine 2.2 Milyon Euro imza parası verilen M'bia kendisinden beklentileri boşa çıkardı. Hacıosmanoğlu döneminden biriken alacaklarınıUsta yönetiminin göreve gelmesiyle birlikte a

Trabzonspor 25.01.2016, 10:21
Yine kriz yine M'bia

Trabzonpor'da İbrahim Hacıosmanoğlu yönetimi döneminde transfer edilen ve kendisine 2.2 Milyon Euro imza parası verilen M'bia kendisinden beklentileri boşa çıkardı. Hacıosmanoğlu döneminden biriken alacaklarınıUsta yönetiminin göreve gelmesiyle birlikte alan M'bia şimdide "sakatım" bahaneleri üretmeye başladı.

Trabzonspor'dan ayrılmak istediğini her hali ile belli eden M'bia son olarak Hami Mandıralı'nın takımın başına gelmesinin ardından yapılan idmanı da sakatlık bahanesiyle yarıda bırakmıştı. Herhangi bir sağlık sorunu olmamasına rağmen önceki akşam da derbide forma giymemek için "Ağrılarım var" diyen M'bia başkan Muharrem Usta'yı kızdırdı.

M'bia için kulüp doktoru Ufuk Şentürk'den rapor isteyen başkan Usta "Hiçbir rahatsızlığı yok" yanıtını alınca küplere bindi. M'bia'nın iyi niyetli olmayan tavrı karşısında başkan Usta'nın da kulüp görevlilerini arayıp "Hemen Tıp Fakültesi Hastenesi'ne getirin bakalım neyi varmış" deyince Kamerunlu oyuncu ve beraberindekiler hastanenin yolunu tuttu.

Hastanede yapılan kontrollerde durumunda herhangi bir olumsuzluğa rastlanmayan M'bia tekrar tesislere gönderilirken başkan Usta'ya bu durumdan bilgi verildi. M'bia ise bu muayenin ardından "Şu anda kendimi iyi hissediyorum. Pazartesi idmanlara başlayabilirim." deyince Muharrem Usta iyice küplere bindi.

M'bia'nın bu tavrının ardından Kamerunlu oyuncunun menajerini arayan Başkan Usta oyuncularının durumu hakkında paylaşımda bulunurken, iyi niyetlerinin suistimal edildiğini ve bundan sonra sert tedbirler uygulayacaklarını söyledi. Yaşanan bu gelişmelerin ardından Bordo Mavili yönetimin nasıl bir çözüm yolu bulacağı merak konusu.

Kaynak: Günebakış

Yorumlar (18)
Recep çelikbilek 5 yıl önce
Gönderin şu yam yamyamı gitsin
ONUR KAYA 5 yıl önce
futbolcular başvurabiliyor ise, siz de sözleşmesinin gereğini yerine getirmediği gerekçesi ile fifa 'ya başvuracaksınız. dava 2-3 sene sürecek. yaklaşık 5 sene daha top oynayabileceği düşünülür ise son oynadığı takıma yazı gönderilerek fifa yolu ile alacağına tedbir/haciz konulacak ve neticede para tahsil edilecek.
Yusuf Babuz 5 yıl önce
Geldiğinden beri zararı oldu faydası olmadı, belkide en fazla ücret ödenen kişi, hiç düşünmeden gönderebiliyorsanız hemen gönderin artık faydası olmaz, Cavanda da aynı ikisini de gönderin, kaç maç bu iki oyuncu yüzünden kayıp edildi.
ali duran 5 yıl önce
Ben olsam göndermezdim kadro dışı bırakırdım futbol hayatını bitirirdim.Bu tavrı ara transfer dönemi sona erene kadar sürer sonra normale döner hiç bir kulübe transfer olamayınca kendini göstermek çin piyasa yapmak için sezon sonuna kadar oynar
zeki 5 yıl önce
İyi oyuncu ama karatersşz cıktı para çakalları versin bonservisini çeksi gitsin
Ahmet 5 yıl önce
Bu adamın asıl mesleği ne? Bu adam sporcu olamaz. Kulüp bu adama 15 milyon ödedi şimdiye kadar. Ve oynamak istemiyor. Oynadığı maçları da sabote ediyor. Bunun yüzünden elimizdeki maçlar uçup gitti. Bundan daha hayır gelmez. Dolandırıcılığı FİFA'ya şikayet edilmeli kesinlikle. Kulübü istismar ediyor. Kadro dışı bırakılıp diğer oyunculardan tecrit edilmeli. Son söz İHO bıraktığın eserinle gurur duy. Doktor bile bıktı hastadan.
ts 61 5 yıl önce
gönderin kardesim bidaha afrikali oyuncu almayin bunlar görgüsüz .yada oynatmayin.
Bülent 5 yıl önce
Yollasınlar bu çakalı ya
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@