Yılda 800 bin dolar mı?

Sportif direktör Süleyman Hurma'nın görevine devam edeceği birkaç gün önce açıklanmıştı. Ancak yönetimin Hurma'yla yaptığı görüşmede, kendisine takımın başına geçecek olan teknik direktörün belirlenmesi ve yapılacak transferlerde bazı kısıtlamalar getirdi

Trabzonspor 13.12.2015, 09:27
Yılda 800 bin dolar mı?
Sportif direktör Süleyman Hurma'nın görevine devam edeceği birkaç gün önce açıklanmıştı. Ancak yönetimin Hurma'yla yaptığı görüşmede, kendisine takımın başına geçecek olan teknik direktörün belirlenmesi ve yapılacak transferlerde bazı kısıtlamalar getirdiği öğrenildi. Ayrıca Hurma'dan yıllık aldığı 800 bin dolarda da makul bir indirime gitmesi istendi ancak bu konuda da anlaşma sağlanamadı. Bu toplantının ardından ise kendisine önerilen kısıtlamaları kabullenemeyen Hurma istifasını sundu, yönetim hemen kabul etti. 
 
Kurallarımı ben koyarım 
Birçok futbolcunun da Hurma ile çalışılmasını istemediği ve bunu da yeni gelen yönetime ilettiği öğrenildi. Hurma, kulüpten ayrılmasıyla ilgili olarak, "Ben kendi şartlarımı koyarım. Kimse bana işimle ilgili şartları sunacak koşulda değil. Bu konuda bir anlaşmazlık yaşadığımız için devam etmiyoruz. Trabzonspor'a başarılar diliyorum" dedi.
Yorumlar (3)
T29 5 yıl önce
Sen kimsin de Trabzonspor'a şart koşaçaksın, ama şart koşulmayacak. Senin kilon kaç kuruş. Tanımayan da diyecek ki adam dünya çapında işler yapmış ve kendi kuralları. Zaten böyle çakallar yüzünden hep borç batağında sürünüyoruz.
Eatt 5 yıl önce
SÜLEYMAN HURMA

1. Samsun küme düştü

2. Erzurum küme düştü

3. Kayseri küme düştü

BAŞARILAR:

1. TS'a GÖKAN ÜNAL KAZIĞI...7,250bin€

2. TS'a SEFA YILMAZ KAZIĞI...5,250bin€

3. TS'a yarım sezon kiralama için 33 Yaşında ikinci ligden kaleci...500 bin€

4. Kayseri tekrar çıktı

BU ADAMIN EN BÜYÜK BAŞARISI TRABZONSPORA ATTIĞI KAZIKLAR, SON DÖNEMDE DE ONUR-MEHMET GİBİ KİLİT İSİMLERİ KÜSTÜRMESİ. ASLA TRABZON SINIRLARINDAN İÇERİ SOKULMAMALI
ali duran 5 yıl önce
Bu adam kendini dev aynasında görüyor çapın kadar konuş Hurma

Gelişmelerden Haberdar Olun

@