Yeni Sportif Direktör Hurma’dan ilk gaf

10 yıl Kayserispor’da görev yaptıktan sonra Trabzonspor’a yeniden Sportif Direktör olarak dönen  Süleyman Hurma ile bordo mavili kulüp dün sözleşme imzaladı.Kulüp  Sportif Direktörü Süleyman Hurma kendisi içen düzenlenen ve başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nu

Yeni Sportif Direktör Hurma’dan ilk gaf

10 yıl Kayserispor’da görev yaptıktan sonra Trabzonspor’a yeniden Sportif Direktör olarak dönen  Süleyman Hurma ile bordo mavili kulüp dün sözleşme imzaladı.

Kulüp  Sportif Direktörü Süleyman Hurma kendisi içen düzenlenen ve başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun katıldığı Mehmet Ali Yılmaz tesislerindeki imza töreninde konuşmasında Trabzonspor’un 2010-2011 futbol sezonunu şampiyonluğunu yok saydı.

Konuşmasında büyük bir gafa imza atan Hurma “ Tabi şuanda bizden beklenti şu; Trabzonspor Yarışmacı bir takım “ Taraftarları 30 Yıldır Şampiyonluk Bekliyor” Yapmamız gereken şey  bu şampiyonluğu becermek” ifadelerini kullandı.

Trabzonspor  “Taraftarları 30 Yıldır Şampiyonluk bekliyor “diyen Hurma’nın maalesef 2010-2011 futbol sezonunda Trabzonspor’un şampiyon olduğundan haberi yok. Binlerce emek ve alın teri harcanarak elde edilen ancak Fenerbahçe tarafından Şike elinden çalınan Şampiyonluktan Hurma’nın bahsetmemesi tepkilere neden oldu. UEFA ve CAS Şikeden Fener’e ceza verirken Trabzonspor taraftarları binlerce kilometre kat ederek şike eylemleri yaparken Trabzon’da şike panelleri düzenlenirken sportif direktör  Hurma’nın 2010-2011 futbol şampiyonuluğunu görmezden gelmesi ayrı bir skandal.

Ayrıca  imza töreninde Hurma bu sözleri söylerken yanında bulunan başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun da sesini çıkarmaması ise kafaları karıştırdı.

Yeni sportif direktöre haber61net’den uyarı “Her ne kadar siz kabul etmezseniz de 2010-2011 sezonu Şampiyonu Trabzonspor’dur. Trabzonspor taraftarları 30 yıldır şampiyonluk beklemiyor. 4 yıldır bekliyor.

 

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali duran
ali duran - 4 yıl Önce

bunların aklı fikri para bunların cebi dolsun milyonları kazansın Trabzonspor Şampiyon olsun olmasın umurlarında bile olmaz.Yok birde adam senin Şampiyonluğunu hatırlıyacaktı

adil türk
adil türk - 4 yıl Önce

Gaf herkes yapabilir.Sonradan hatasını anlayıp düzeltmekte bir erdemliliktir.

Hurma Transfer konusunda olumlu katkı yapacağına inananlardanım.

Yönetim de kendini yeniden seçtirip yola devam etmeli.

Güven tazelemeli.

abdullah kara
abdullah kara - 4 yıl Önce

Gaf olur bu son derece normal ama İHOnun susması çok ilginç... Çünkü ne yaptığından haberi yok

banner393

banner443

banner441