alexa metrics

banner560

banner572

Yattara Emre Bol’a formayı giydirdi

Yattara iddiaya girdiği Emre Bol'a Trabzonspor'un kazanması sonrasında hem Trabzonspor forması giydirdi hem de saçını boyadı

Trabzonspor 18.10.2021, 09:53
Yattara Emre Bol’a formayı giydirdi

Trabzonspor’un unutulmaz ismi Yattara, konuk olduğu TV 100’de yayınlanan VAR Odası programında maç öncesinde programın Fenerbahçeli yorumcusu Emre Bol ile iddiaya girmişti. Yattara Fenerbahçe’nin kazanması halinde saçlarını sarı laciverte, Emre Bol ise Trabzonspor kazanması haline saçlarını bordo maviye boyatacağını söylemişti.

Maçın ardından yayınlanan programda Yattara, Bol’a Trabzonspor forması giydirdi. Yattara “benim sözüm var herkesi Trabzonsporlu yapacağım Emre Bol’dan başladım. Sen formayı giydin ya boya yapmaya gerek yok.” dedi.


Ancak stüdyoya getirilen kuaför ve Yattara Bol’un saçlarını boyadı.
 


Yorumlar (6)
Erdem 1 ay önce
Fenerin dün yaptığı edepsizliği tarih yazacak, hakemin 1 tane yanlış kararı var, o da yine fenev lehine, sarı değil direkt kırmızı olmalıydı Çinli beyfendiye. Ortalığı ayağa kaldırdılar, ayıptır ayıp, siz kimsiniz bu ülkede racon kesiyorsunuz. Sonlarını kendileri hazırladılar, geçen sezon bizi yendiler Erken Şampiyonluk kutladılar sonra foooosss şimdi hakkımız yendi edebiyatı sonra 3 hafta galipler sonra yeniden çöküş olacak siz kimi kandırıyorsunuz, kendi seyircinize oynayın madur edebiyatı yapın nasıl olsa herkes maçı izlemedi değil mi ?BETER OLUN BETER ama şunu iyi bilin dünkü hakemi beğenmeyenin aklından ve karakterinden sorunu vardır.
Metin Can 1 ay önce
Yattara adamsın. Efsanemizsin.
Hakan 1 ay önce
Adamsın Yattara
A101 1 ay önce
Kimsenin Futbol konuşmaya niyeti yok
Trübünde olan taraftarlar gibi tv kanallarında yorum yapıyorlar
En basiti bir spor kanalında sayın Gürcan Bilgiç proğram başında TS kazandığı penaldı için doğrudan penaltı değil dedi
ama gene aynı programın ilerleyen saatinde Sayın Ali Koç un pozisyin penaltı demesinden sonra Sayın Bilgiç
pozisyona penaltı demek zorunda kaldı nedense!
Bırakın artık bu işleri
Sanki Süper ligte tek 10 kişi kalan takım fenerbahçe. Biz de son 3 maçın 2 sinde 10 kişi ile bitirdik. Ama kimse sorgulamıyor Fenerbahçenin ilk yediği golün kaleci hatasından... Kimse demiyor 10 kişi kaldıklarından sonra 10 kişi ile defans yaptıklarını... vs vs yaz yaz bitmez
korkma apo 1 ay önce
Maçı kazanmış olsak da; Nvakame sakatlandığında cornelius hamlesini yapacak kadar cesur olamayan hoca ile şampiyon olamayız. Bu tip korkak hoca Şenol ile defalarca izledik aynı filmi.
temel 1 ay önce
arkadaş yusuf hücum oyuncusu değilmi onu aldıya oyuna

Gelişmelerden Haberdar Olun

@