Yanal: Yavaş yavaş ve sağlam adımlarla...

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Karabükspor maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor 03.03.2017, 23:29 04.03.2017, 08:58
Trabzonspor'un Karabükspor'u mağlup ettiği karşılaşmanın ardından Teknik Direktör Ersun Yanal basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Yanal şöyle konuştu;

"Oyuncularımın kazanma arzuları üst düzeydeydi. Maçı kazandıkları için teşekkür ediyorum. Önemli bir sürecin içindeyiz. Tüm oyuncularımızla önümüzdeki sezonun hazırlıklarını ve çalışmasını aynı zamanda gerçekleştiriyoruz. Bundan sonra oynayacağımız maçlar sonucunda sıralamadaki yerimizin ne olduğundan çok takımın güveni arttırmak, seyirciyle bütünleşip camianın güvenini kazanıp yola devam etmek en büyük arzumuz. Bunun için çalışıyoruz.

Hedeflerimiz yavaş yavaş ve sağlam adımlarla gerçekleşmeli. İkinci dönem buraya gelişimde Avrupa'ya katıldığımızda Napoli maçına 14 kişi ile çıktık. Temkinli, sağlam ve yarışta doğru şekilde gitmek için zamana ihtiyaç var. Bunu yaparsak Trabzonspor'u uzun süreli başarılı yolculuğu gerçekleştirecek alt yapıyı kurmuş oluruz. Sıralamadaki 3., 5. olabilirsiniz ama önümüzdeki sezon yarışan ve güçlü bir irade ortaya koyan, yoluna emin adımlarla devam eden bir Trabzonspor gelecek diye düşünüyoruz.

Yusuf Yazıcı günümüzün ihtiyaçlarına cevap verecek donanımlara sahip olması için çalışması gerekiyor. Uzun süreli bir kontrat imzalaması önemli bir mesaj. Bugün de bir asist yaptı, goller de kaçıracak. Taraftar onu alkışladı. Takım içinde de sevilen bir oyuncu. Umarım herhangi sakatlık veya kazayla karşılaşmadan Trabzonspor'a hizmet etmeye devam eder."


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
Ercan 4 yıl önce
Ben şahsen Ersun Yenalı başarılı buluyorum ne yapmak istediğini gayet iyi anlıyorum zamanla olacak inanıyorum ancak henüz toplam kaliteyi yakalayamadık eksiklerimiz hala var
Niyazi 4 yıl önce
Futboldan anlayanlar Ersun hocaninbuyuk hocaoldugunu biliyor. kadro iyi ve iyi niyetli fakat sampiyoluga zor oynar.
hoca 4 yıl önce
gören derki oynayuruk
hoca 4 yıl önce
bu takimin refleks ve kontröllu pas oyunmanevra teknigine ihtiyac var,
turusan 4 yıl önce
iyi istikrar iyidir
asker61 4 yıl önce
ersun hoca sen yeminlimisin bu aytaç denen adamı oynatmaya komisyonmu alıyon maç başı paradan.ama o yusuf erdoğan seneye bu takımda kalırsa onada yazıklar olsun çünkü adam yerine koymuyor ersun hoca.git g.s.ye baş tacı ol zaten seni istiyorlar.
Ercan 4 yıl önce
Yusuf Erdoğan bu mantalite ile gittiği hiç bir takımda yapamaz.ayrıca İstanbul kurtlar sofrasıdır.orada adama sabır göstermezler çok çabuk seni harcarlar,iki maç üst üste saçmalarsan sana kapıyı gösterirler

Gelişmelerden Haberdar Olun

@