banner518

Yanal eleştirilerine yanıt!

"Yanal'ın eleştirilmesi gereksiz"

Trabzonspor 13.05.2017, 13:24
Yanal eleştirilerine yanıt!
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Teknik Direktör Ersun Yanal'ın son 2 haftada çok fazla eleştirilmesi ile alakalı açıklamalarda bulundu. Usta, yapılan eleştirilerin gereksiz ve anlamsız olduğunu savundu.

"Teknik direktörümüzün eleştirilmesi ile ilgili bir şey düşünmüyorum ve düşünmek de istemiyorum." diyen Muharrem Usta, şöyle konuştu:

"Gerek de yok, anlamı da yok. Haftalık haftalık baktığınızda yorumlarını yaparsınız. Ama sezonluk ve senelik baktığınızda başka yorumları yaparsınız. Biz Ersun hocayla, takımla, taraftarla, yönetimle birlikte ikinci devre gerçekten güzel işlere imza attık. Bu kadar güzel işler yapılırken, bu tarz konulara girmenin anlamı yok. Bu uzun bir yolculuk. Uzun yolculukta her zaman güneşli hava yok. Yağmur da yağıyor, kar da yağıyor. Çeşitli mevsimler ama asıl olan mevsimleri ahenkli geçirmek. Buna bakıyoruz."

Mevcut yönetimde değişiklikler olacağı yönündeki iddiaların asılsız olduğunu belirten Muharrem Usta, "Yeni isimler konusunda dedikodular var ama biz de bir şey yok. Konuşmaya bile gerek yok." diyerek sözlerini tamamladı.
.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (11)
Selami 3 yıl önce
Bu Ersun Yanal neymiş ki toz kondurmuyorsun adama.Bakalım seneyede böyle koruyacakmısın Ersun Agayı.
Selami 3 yıl önce
Recep Bey biz Ersun Yanal a kendini kanıtlamamış demiyoruz.Ama eğer amaç şampiyonluksa bunu yapabilecek birisi değil.3. 4. Başkasıda yapabilir takımı.Birisi de Morinhomu gelsin diyor.Sanki biz bunu dedik ne dedigimizi anlamak istemiyorsunuz.Bizimde futbol bilgimiz var ama kusura bakmayın siz Ersun Yanal ın bu takımı şampiyon edebileceğini düşünüyorsanız siz futbol bilginizi bir gözden geçirin.Bizde en az sizin kadar Trabzonsporluyuz.Saygılar.
Ehmet 3 yıl önce
Ersun hocadan iyisi yok.gereksiz eleştiriler.kim gelecek morihon yu mu gelecek
Oktay 3 yıl önce
Muharrem Bey,Trabzonsporun Kahrini,Üzüntüsünü,Acisini ceken biz Taraftarlariz.Mal sahibi de biziz.Ersun Hoca zaten birgün gidecek.Küfür ve Hakaret olmadik tan sonra Istedigimi elestiririm.Ersun Hocanin Basarili olmasini hepimiz istiyoruz.Emrivakilerden Vazgecin.Bize kimse Emir veremez.
soners 3 yıl önce
adam haklı beyler, dağılın...
Türkday 3 yıl önce
Türkiyedeki en üstdüzey hocalar aytaçi 18 bile koymaz ersun aytacı nezaman soksan rakip tekkaleye dönüyor bu 1 türkiyede hicbir hoca rodeyagayı kesıp ndoyayı oyunda tutmaz böyle sacma bir oyun dizilişimi olur hatasınıda kabul etmiyor
Recep 3 yıl önce
Selami bey, Ersun Yanal kendini kanıtlamış biri zaten. Eğer futbol bilginiz varsa veya Trabzonspor tarihine bakarsanız bunu anlarsınız.
irfan 3 yıl önce
baskan soylenmesi gerekeni soylemis.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@