Yanal: 30 yaşın üzerindeki oyuncularımız...

Yanal umut verdi

Trabzonspor 24.07.2017, 09:52
Yanal: 30 yaşın üzerindeki oyuncularımız...
Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Macaristan’ın ardından soluğu Slovakya’da alan Bordo-Mavililer, çalışmalarına devam ediyor.

MTK Budapest, Dorogi FC ve Györi’yle 3 hazırlık maçı yapan Trabzonspor, ikinci mücadelesini kazanıp diğer 2 karşılaşmasını kaybetmişti. Kampla ilgili olarak basın mensuplarına değerlendirmede bulunan teknik direktör Ersun Yanal, olumlu bir dönem geçirdiklerini söyledi.

Yanal, “Yoğun bir dönem içerisindeyiz. 3 hazırlık karşılaşmasına çıktık. Bu maçların sonucu önemli değil. Bizim için önemli olan futbolcularımızı denememiz. Oyuncularımın genel durumundan mutluyum. Kampın başında söylediğim gibi 20’li yaşlardaki genç futbolcularımız da 30 yaşın üzerindeki oyuncularımız da benim için aynı değerde. 50. yılımıza iyi bir şekilde hazırlanıp camiayı özlediği şampiyonlukla buluşturmaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.

2 maç daha var 

Transfer konusundaki çalışmaları da yakından takip ettiğini belirten tecrübeli teknik adam, “Herkes eksiklerden bahsediyor. Başkanımız Muharrem Usta’yla sürekli görüşüyoruz. Eksik bölgelere en iyi takviyeleri yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Trabzonlu rahat olsun” diyerek taraftara mesaj gönderdi. Bordo-Mavililer, Slovakya kampında 2 hazırlık maçına daha çıkacak.
Yorumlar (5)
Sinan saruhan 3 yıl önce
Hocam ben size çok inanıyorum yapılacak takviyelerle başarılı olacak bu takım
araklıhasan 3 yıl önce
bunlara bide hazırlık maçımı diyorlar. idmandaki çift kale maçlar bile daha iyidir bu maçlardan.
Yandan buyur. 3 yıl önce
Ey gidi hoca ey, bunca yıllık hocalığına rağmen, sezon başı kamplarına yetişmeyen transferden bir cacık olmayacağını öprenememişsin. Senin bu konuşmaların oyalama taktikleri, klüp batıyor klüp, kimin umurunda, nasılsa satılacak bir petrol şeyhi bulunur, nasılsa Trabzon'a bazıları Arabzon demeye başlamış, Trabzonspor da ARABZONSPOR olur, sen sağ, biz selamet.
Tssssss 61 3 yıl önce
Böyle maçlar ancak PTT 1 lige gitmemek için hazırlık olabilir bence...
Dursun kpt 3 yıl önce
Mubarek herkes hoca lakin kimse nir forma bile alıp külübe destek olmaz hep köstek1

Gelişmelerden Haberdar Olun

@