Volkan Canalioğlu “Kupadan haksız elendik”

Trabzon eski milletvekili Volkan Canalioğlu haber61 mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor 09.03.2019, 15:55 09.03.2019, 16:17

Haber61 - Spor Servisi

Trabzonspor sahasında Kasımpaşa ile karşılaşıyor. Karşılaşma öncesi mikrofonlarımızı uzattığımız Volkan Canalioğlu önemli açıklamalar yaptı. Kupadan haksız elendik diyen Canalioğlu “Trabzonspor ligi ilk 4 içerisinde bitirecektir” ifadelerini kullandı.

Canalioğlu “Bu seneki durum belli genç oyuncular ile iyi bir trend yakalandı. Kupadan talihsiz ve haksız elendik. Ümraniye maçında aleyhimize verilen penaltı haksızdı. Çok sakat olması ve oyuncuların gerçek yerinde oynayamaması Ünal hocanın anlayışını etkiledi. Sahadaki çocuklar ve hocamız eklindeki imkanlarla mücadele ediyorlar. Akhisar için önemli bir maç. Ama biz seneyi ilk 4 içinde bitireceğimizi ve seneye daha iyi bir mücadele yapacağımızı görüyorum.

Ünal Karamanın son maçlarda zerine fazla gitmeye başladık. Üzerine çok gidince sinirleri bozuluyor. Her ne kadar sakin kalmaya çalışsa da stres bazen dışarı vuruyor. “

Yorumlar (1)
Abanoz 2 yıl önce
Kupadan haksız yere falan elenmedik. Takım GS maçından sonra doğru dürüst top oynamıyor. Baskı yok, pres yok, 60. dakikadan sonra kondisyon bitiyor. Takımı ateşleyecek, ayağa kaldıracak oyuncu yok.
Bunları hepimiz biliyoruz. Onun için böyle konuşarak taraftarı yanlış yönlendirmeyin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@