Vitor Hugo sakatlandı

Vitor Hugo'nun durumu MR sonrası belli olacak

Trabzonspor 29.04.2021, 08:17
Vitor Hugo sakatlandı

Geçtiğimiz hafta kasığından sakatlanan Edgar’ın ardından dün de Trabzonspor’un bir diğer stoperi Vitor Hugo mücadeleyi tamamlayamadı.


Adalesinde ağrı hissettiği için 63. dakikada kenara gelen Brezilyalı savunmacının yerine Abdülkadir Ömür girdi. Vitor Hugo, 3-4 günlük periyotta dinlendirilecek. Çekilecek MR’ın ardından Sambacı’nın durumu netleşecek.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
Oflu 5 ay önce
Adam resmen bu beceriksiz ve ruhsuz takımın içinde ne işim var benim dedi. Kendini sakatlarcasına özveri gösteriyor. Diğer ruhsuzlar topun arkasından bile koşmuyorlar.
yasar 5 ay önce
hosseini nin bu takımın asla 11 oyuncusu olmadığını dün bir kez daha gördük.
Mesut 5 ay önce
Takım ruhsuz değil. Antrenör ruhsuz. Onu gönder bunu gönder. Önce oyuncu kazanmayı bileceksin. Trabzonspor'un kadrosu çok iyi. Avcı efendi takımı etkisizleştiriyor. Bakesetas bile ne oynayacağını unuttu. Avcı aynı zaman bu takımın değerini düşürdü. Lütfen yorum yaparken Trabzonspor'un değerlerini kötülemeyin. Avcı efendi ile bu iş olmaz. Başakşehir de hangi futbolcunun değerine değer katmış Avcı efendi. Yaşlı futbolcularla yoluna devam etmiş. Günü kurtarmış. Yazık günah.
Mantıklı 5 ay önce
Vi(c)tor Hugo ve SEFİLLER. 2.inci Baskı :-))
Javert 5 ay önce
Vitor hugo sefilleri oynuyor desene.
halil bilgin 5 ay önce
Sıkıntı yok.. Göztepe maçındaki değişikliklerden sonra... Stopere Nwakameyi de geçirir bu adam...
Gani. İrfan. Cavuş. 5 ay önce
Bak. Ofli. Adamlar. Ne. Yapsın. Asıl. Ruhsuz. Olan. Sizin. Gibi. Düşünenler. Hocayı. Yolla yok şu futbolcuyu yolla o zaman. Sen gec oyna

Gelişmelerden Haberdar Olun

@