Usta'dan Tekelioğlu'na plaket!

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta ve Yönetim Kurulu Üyeleri A takımımızdaki görevi dün sona eren ve bugünden itibaren Gençlik Geliştirme Programı Teknik Koordinatörlüğü görevine devam eden Sadi Tekelioğlu ile ekibine plaket verdi.   Başkan Muharrem Usta b

Usta'dan Tekelioğlu'na plaket!
banner432
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta ve Yönetim Kurulu Üyeleri A takımımızdaki görevi dün sona eren ve bugünden itibaren Gençlik Geliştirme Programı Teknik Koordinatörlüğü görevine devam eden Sadi Tekelioğlu ile ekibine plaket verdi.
 
Başkan Muharrem Usta burada yaptığı konuşmada, “Bu zor zamanda görev aldınız. Çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da bizler sizlerin yanında olacağız. Sizlerin de yeni teknik ekibe gereken katkıyı sağlayacağını biliyoruz” dedi.
 
18791-8p8v4z1h.jpg
 
18791-4o1r4t1i.jpg
 

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
zafer Turalı
zafer Turalı - 4 yıl Önce

ne paketi bu? eminim takimi sahaya forvetsiz cikardigi icin, birde maci 2-0 dan 4-2 verdigi icindir. Kim tutar seni sadi.

Veysel
Veysel - 4 yıl Önce

Dört deplasman maçından 1 puan alma başarısı anısına verilen bir plaketi.

adil türk
adil türk - 4 yıl Önce

Sadi hocanın söylediklerii ne çabuk unutur olduk.Lütfen biraz sağlıklı düşünmeye çalışalım.Sadi hoca altyapının lokomotifi tecrubeli bir hocamız.Her fırsartta Trabzonsporun değerlerini kötülemekrten vaz geçelim.

Hakan
Hakan - 4 yıl Önce

Ne çok bilen varya keşke iho talanı süreken de böyle eleştirebilseydiniz

banner472

banner441