Usta'dan Muhammet Beşir'e kutlama

Trabzonspor'un genç Oyuncusu Muhammet Beşir sonradan oyuna dahşl olduğu Ziraat Türkiye Kupası karşılaşmasında Gaziantep Karşısında takımını öne geçiren golü kaydetti. Kendisine verilen şansı en iyi şekilde değerlendiren Muhammet'i golün ardından Başkan Mu

Trabzonspor 22.12.2015, 23:16
Usta'dan Muhammet Beşir'e kutlama

Trabzonspor'un genç Oyuncusu Muhammet Beşir sonradan oyuna dahşl olduğu Ziraat Türkiye Kupası karşılaşmasında Gaziantep Karşısında takımını öne geçiren golü kaydetti.

Kendisine verilen şansı en iyi şekilde değerlendiren Muhammet'i golün ardından Başkan Muharrem Usta tweet atarak kutladı.

Başkan Usta attığı tweette, "Muhammet Beşir. Geleceğimiz sizlere emanet. Aman çok çalış ve sakın "oldum" deme. Seni tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı.

1-751.jpg

 

Yorumlar (1)
Serkan 5 yıl önce
Başkan bir tebrikte Sadi hoca hak ediyor.Şu kadronun başına kimi getirirsen getir bundan iyisi olmaz.Tamam seçimde bir söz verdin ama kulübün durumu belli,önce ekonomiyi düzeltin gerisini Sadi hoca halleder enazından A takıma birkaç genç çıkarır.Maceraya gerek yok.Taraftar Herşeyin farkında istisnalar Hariç !!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@