Usta'dan 50. yıl vurgusu

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta dün yaptığı bvasın toplantısında Kulübün büyük bir ekonomik sıkıntı içinde olduğunu söyleyerek bu durumu 'Büyük Çöküş' olarak nitelendirmişti. Başkan Usta bugün sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada 50. yıl vurgusu ya

Trabzonspor 22.01.2016, 18:42
Usta'dan 50. yıl vurgusu

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta dün yaptığı bvasın toplantısında Kulübün büyük bir ekonomik sıkıntı içinde olduğunu söyleyerek bu durumu 'Büyük Çöküş' olarak nitelendirmişti.

Başkan Usta bugün sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada 50. yıl vurgusu yaparak 2017-18 sezonunda herkesin hedef kilitlenmiş bir Trabzonspor göreceğini söyledi.

Usta yaptığı açıklamada "Çöküş dönemi bir durum tespitidir. Olanlardan ders çıkarmaya yarar ki aynı hatalar tekrarlanmasın diye. Bu sezonun 2.yarısına GEÇİŞ DÖNEMİ diyoruz. Amaç kulübü derleyip toparlanmak ve yeni bir ruha kavuşturmaktır. Sabırla ama kararlılıkla. Kulübümüz için 2016-17 sezonu YÜKSELME DÖNEMİ olacaktır. Hedefimiz... yeni stadla birlikte iddialı bir takım olmak ve zirveye oynamaktır. Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki... 50.yılda şampiyonluğa parolasıyla 2017-18 yılı hedefe kilitleneceğimiz bir yıl olacaktır" ifadelerini kullandı.

adsiz-127.jpg

Yorumlar (10)
Yusuf Babuz 5 yıl önce
Başkan siz Türkiyenin dört büyük kulüpten biri Trabzonsporda başkanlık yapıyorsunuz her söylemlerinin biz taraftar titizlikle izliyoruz. Söylemlerinize çok dikkat etmeniz gerekir çünkü sizden beklentimiz var, vad ettiğiniz konular ile ilgili.
ankara 61 5 yıl önce
Adam haklı ...
Murat köse 5 yıl önce
Buyük düşündüğünüz 1461 yeni yönetiminden belli oluyor.20 yıl geri gitdiniz.bu hatayı İHO bile yapmazdı.
Hasan cebi 5 yıl önce
Sayın Usta Trabzonspor deyil ama siz kısa sürede Çöktünüz 1461çöktü...iyi çökmeler
uyanikspor 5 yıl önce
suleyman demirelvari bir siyaset.

o zaman 51. yil oluyor 50 yil degil ki
Yilmaz Topal 5 yıl önce
Baskan kusura bakma senin isin degil bu isler siz rahata alismissiniz az bi sikintida bukelamun oldunuz.Bence kulubu kumeye goturmeden bizide kedinide harap etmeden erken kongire karari al Hekimogluna verelim mazbatayi biktik senin kulubu kotulemenden
Alim 5 yıl önce
Usta senin isin degil derhal istafa et sadri baskan seni arar olduk
Ahmet 5 yıl önce
Kuruluş 1967. 50 yıl 2017
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@